امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68992
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «عطا الله خوگیانی»، سخنگوی والی ولایت «میدان وردک» در جنوب افغانستان در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «عطا الله خوگیانی»، سخنگوی والی ولایت «میدان وردک» در جنوب افغانستان در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که بر اثر انفجار مین کنارجاده‎ای در منطقه «سیدآباد» این ولایت، 2 پلیس کشته و 3 نفر دیگر زخمی شدند.

به گفته خوگیانی، خودروی پلیس از میدان وردک به مقصد غزنی در حرکت بود که با مین کنار جاده‌ای برخورد کرد.

حمله نافرجام به گردهمایی انتخاباتی در شمال افغانستان

دفتر مطبوعاتی ریاست امنیت ملی با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد که نیروهای امنیتی افغان چهار نفر را همراه با پوسترهای تبلیغاتی از کاندیدهای ریاست جمهوری این کشور که در بین آن‌ها مواد منفجره جاسازی شده بود؛ دستگیر کرند.

بر اساس این اطلاعیه‌، افراد دستگیر شده قصد حمله به گردهمایی انتخاباتی در شهر «میمنه» مرکز ولایت «فاریاب» را داشتند.

زخمی شدن 20 نفر در سانحه رانندگی در جنوب افغانستان

«شفیق ننگ»، سخنگوی والی ولایت «غزنی» در جنوب افغانستان درگفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که در یک سانحه رانندگی در منطقه «مقر» این ولایت، یک نفر کشته و 20 نفر دیگر از سرنیشنان این خودرو زخمی شدند.

به گفته ننگ، شواهد نشان می دهد که این سانحه در نتیجه بی احیتاطی راننده بوجود آمده است.

کشته شدن 2 غیرنظامی افغان توسط پلیس تاجیکستان

«سنت الله تیمور»، سخنگوی والی ولایت «تخار» در شمال افغانستان در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که پلیس تاجیکستان، 2 ماهیگیر افغان را نزدیکی مرز این دو کشور در محله «دریای آمو» منطقه «دشت قلعه» این ولایت به قتل رسانده‌اند.

کشته و زخمی شدن 18 شبه‎نظامی طالبان در نقاط مختلف افغانستان

دفتر مطبوعاتی وزارت افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد که در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی افغان در ولایت‎های «فاریاب»، «زابل»، «لوگر» و «غور» در 24 ساعت گذشته، هشت شبه‎نظامی طالبان کشته، 10 نفر زخمی و 10 نفر دیگر دستگیر شدند.

براساس این اطلاعیه، یک حلقه مین و مقداری مواد منفجره از منطقه «دره صوف» ولایت «سمنگان» نیز به دست نیروهای امنیتی افغان افتاده است.

دستگیری یک گروه سارق در غرب افغانستان

«عبدالروف احمدی»، سخنگوی پلیس ولایت «هرات» در غرب افغانستان در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که نیروهای امنیتی افغان یک گروه هفت نفری از سارقان را در حوزه هفتم شهر هرات دستگیر کردند.

به گفته احمدی، این افراد شب هنگام از منزل مردم اموال را دزدی و به فروش می رساندند.

بارش سنگین برف بزرگراه سالنگ را مسدود کرد

«رجب»، رئیس حفظ و مراقبت بزرگراه سالنگ در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که بر اثر بارش سنگین برف و بهمن در 2 روز گذشته، بزرگراه سالنگ به روی خودروها مسدود شده است.

به گفته رجب، در منطقه سالنگ 60 سانتیمتر برف باریده است و تا روز دوشنبه به روی خودروها باز خواهد شد.

کشته و زخمی شدن 5 شبه‎نظامی طالبان در غرب افغانستان

«احمد جاویدکارگر»، سخنگوی پلیس ولایت «فراه» در غرب افغانستان در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که در حمله شبه‎نظامیان طالبان به یک پاسگاه امنیتی در ولایت فراه،  3 شبه‎نظامی طالبان کشته و 2 نفر دیگر زخمی شدند.

به گفته کارگر، در این درگیری 2 پلیس افغان نیز زخمی شده‌ند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها