امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68993
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری فارس، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از منابع نظامی در فرماندهی منطقه جنوب اسرائیل اعلام کرد قدرت موشکی فعالان جنبش جهاد اسلامی ...

به گزارش خبرگزاری فارس، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از منابع نظامی در فرماندهی منطقه جنوب اسرائیل اعلام کرد قدرت موشکی فعالان جنبش جهاد اسلامی خطری بزرگ برای امنیت اهالی جنوب و مرکز اسرائیل است و این خطر می تواند همه اسرائیل را تهدید کند.

این منابع گفتند حملات اخیر نیروی هوایی اسرائیل پیامی به جهاد اسلامی بود که هر حمله آتی با پاسخ قوی و بازدارنده اسرائیل روبه رو می شود و تل آویو اجازه نمی دهد که میلیون ها تن از مردمش با ترس و وحشت از تهدیدهای مداوم به سر برند.

منابع نظامی رژیم صهیونیستی ادامه دادند: حماس در جایگاه قدرت حاکم بر نوار غزه در هر عملیات نظامی و حمله به شهرهای جنوب بهای سنگینی می دهد زیرا حماس اگر می خواست می توانست جلوی حملات موشکی فعالان جهاد اسلامی را بگیرد.

از سوی دیگر عاموس هاریئیل تحلیلگر سیاسی رژیم صهیونیستی در روزنامه هاآرتص نوشت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل نمی خواهد وارد نوار غزه شود جایی که کمین ها، کانال ها و مناطق مسکونی وجود دارد و به اعتقاد وی عملیات زمینی گسترده در غزه مورد تایید مردم اسرائیل نیست.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها