امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69017
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، به تازگی فیلمی در پایگاه‌های مختلف اینترنتی منتشر شده که پرده از جنایت جدید ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، به تازگی فیلمی در پایگاه‌های مختلف اینترنتی منتشر شده که پرده از جنایت جدید داعش برمی‌دارد.

این گروه تروریستی در جدیدترین جنایت خود پس از واداشتن یک جوان مسیحی سوری به اسلام آوردن و در حالی‌که وی «شهادتین» را بر زبان می‌آورد، ذبح می‌کند.

همان طور که در فیلم مشاهده می‌شود، سرکرده گروه تروریستی که اقدام به ذبح این جوان سوری کرده، می‌گوید که وی مست بوده و وعده می‌دهد که دیگر جوانان مشابه وی نیز به همین سرنوشت دچار خواهند شد.

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور افشای ماهیت واقعی تکفیری‌ها در سوریه و عملکرد آنها که به بهانه تشکیل امارات اسلامی صورت می‌گیرد، این جنایت‌ها را باز نشر می‌کند تا سازمان‌های مدعی حقوق بشر و انسانیت غربی بدانند که از چه کسانی در سوریه حمایت می‌کنند و قصد دارند بنای دموکراسی و آزادی را با چه گروههایی در این کشور ایجاد کنند. مشاهده این فیلم برای بیماران قلبی و کودکان توصیه نمی‌شود.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها