امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69023
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
سودابه فرضی‌پور نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون تازه‌ترین رمان خود اظهار داشت: در ...

سودابه فرضی‌پور نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون تازه‌ترین رمان خود اظهار داشت: در حال نوشتن رمانی هستم که حدود دو سوم آن مکتوب شده است و روند تالیف ادامه دارد.

وی افزود: این رمان پیرنگ بلوغ داشته و به نقش یک زن در زندگی اشاره دارد و اینکه کدامیک را به درستی می‌تواند انجام دهد، اینکه یک زن همزمان ممکن است همسر، مادر، فرزند باشد، در این رمان زن جامعه ایرانی نقد شده است اینکه کدام نقش با انرژی بیشتر و کدام کمتر و ناموفق است، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فرضی‌پور تصریح کرد: حدودا یک سال و نیم است که نگارش این رمان را آغاز کرده‌ام، اگر همه چبز به خوبی پیش رود حدود شش ماه آینده تالیف این رمان به پایان می‌رسد.

به گفته این نویسنده، برای انتشار هنوز با ناشری صحبت نکرده‌ام و نامی هم برای این اثر انتخاب نشده است. اما این رمان بیش از 300 صفحه می‌شود.

داستان بلند «بهتر از شکلات مجانی» نوشته سودابه فرضی پور پیش از این با شمارگان دو هزار نسخه و قیمت دوهزار و 200 تومان از سوی انتشارات شکوفه برای گروه‌های سنی«د» و «ه» منتشر شده است. در کارنامه این نویسنده اخذ جایزه از جشنواره داستان انقلاب برای داستان «پشت بام‌ها شاهدند» دیده می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها