امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69027
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 37
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس رویا تیموریان بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته در گفتگوی زنده تلفنی با برنامه هفت در شبکه سه ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس رویا تیموریان بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته در گفتگوی زنده تلفنی با برنامه هفت در شبکه سه ،پیرامون سربازان ربوده شده کشور، تأکید کرد: ۵ سرباز جوانمان مدتی است در اسارت به سر می‌برند؛ از این رو من بعنوان یک مادر وظیفه خود می‌دانم از مردم عزیز درخواست کنم که پشتیبانی خودشان را از کمپینگ حمایت از فرزندان این ملت، نشان دهند .

وی تاکید کرد : باید با دلمان توجه بیشتری کنیم .اینها فرزندان همه ما هستند .همیشه به مادران شهدا و جانبازان که برای ما عزیز و محترم و بزرگ هستند، سر تعظیم فرود می‌آوریم در این شرایط بحرانی نیز تقاضا دارم از همه ملت ایران که این حمایت را از این فرزندان در اسارت، اعلام کنند.
 
وی همچنین در ادامه گفت: این وظیفه عمومی است که همه ما به دور از سلایق فردی دور هم جمع شویم ، تا نظر سازمان‌های بزرگ مثل سازمان ملل را نیز جلب کنیم. قطعا مسئولین هم تلاش میکنند اما حمایت مردم میتواند با فشار به سازمانهای بین المللی باعث کمک بیشتر به نجات این فرزندان بشود چرا که تنها گناه آنان ، انجام وظیفه برای حراست از مرزهای کشور بود.

تیموریان بیان کرد: در این لحظات ،مادران اینها، لحظه ای خواب به چشمشان نمی‌رود؛ کار ما شاید کوچک باشد اما میتوان درکنار هم، پشت به پشت این مادران باشیم و خودمان را جای آنان بگذاریم.
 
این بازیگر تأکید کرد: این سایتwww.tpm.ir (محل امضاء برای حمایت از سربازان اسیر شده در مرز کشور) تا آخر وقت روز دوشنبه 26 اسفند باز خواهد بود تا همه حمایتشان را برای آزادی آنان، اعلام کنند. امیدواریم همگی کاری کنیم که این جوانان ، نوروز امسال، کنار خانواده هایشان باشند.
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها