امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69035
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، موسسه فرهنگی دارالحدیث به مناسب ایام نوروز مسابقه کتاب‌خوانی ویژه ای را تدارک دیده است. این مسابقه بر اساس ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، موسسه فرهنگی دارالحدیث به مناسب ایام نوروز مسابقه کتاب‌خوانی ویژه ای را تدارک دیده است.

این مسابقه بر اساس کتاب «تحکیم خانواده از نگاه قرآن و حدیث» نوشته آیت الله ری شهری تهیه شده است.

علاقه مندان برای تهیه کتاب و شرکت در این مسابقه دو راه را در پیش دارند. نخست مراجعه به سایت های http://www.hadith.net و http://www.darolhadith.org که در این سایت‌ها متن کتاب قابل دسترسی است. همچنین زائران حرم حضرت معصومه (س) در ایام نوروز این امکان را دارند که کتاب و سوالات را به صورت مستقیم تهیه و در مسابقه شرکت کنند. کتاب با تخفیف ویژه در غرفه انتشارات دارالحدیث در نمایشگاه نوروزی حرم مطهر حضرت معصومه(س) و همچنین نمایندگی های فروش انتشارات در سراسر کشور قابل دسترسی است.

همچنین سئوالات در نمایشگاه نوروزی حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها و همچنین حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام توزیع می‌شود و در سایت های ذکر شده نیز قرار داده شده است.

نحوه شرکت در مسابقه نیز به این شرح است که علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه باید شماره گزینه‌های صحیح را به ترتیب سوالات (هشت سوال) از چپ به راست در قالب یک عدد هشت رقمی (مانند 12341234) به شماره 1000009010 پیامک نمایند. به 14 نفر از کسانی که پاسخ صحیح را ارسال کنند، به قید قرعه سکه‌ تمام بهار آزادی اهدا خواهد شد.

زمان شرکت در مسابقه از تاریخ اول فروردین 1393 الی 31/1/1393 است و زمان قرعه کشی و اعلام نتایج: 11/2/1393 همزمان با میلاد فرخنده امام محمد باقر (ع)

نتایج مسابقه نیز در سایت دارالحدیث و حدیث نت اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها