امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69047
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 46
معصومه مظفری رئیس انجمن هنرمندان نقاش در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره آمار فروش نمایشگاه سالانه انجمن گفت: نمایشگاه سالانه انجمن از ۲۰ ...

معصومه مظفری رئیس انجمن هنرمندان نقاش در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره آمار فروش نمایشگاه سالانه انجمن گفت: نمایشگاه سالانه انجمن از ۲۰ اسفندماه در گالری‌ های خانه هنرمندان ایران برپا شده است که تا شب گذشته ۱۷۰ میلیون تومان فروش داشته است.

وی افزود: در این نمایشگاه بیش از ۳۰۰ هنرمند عضو انجمن شرکت دارند که از هر هنرمند سه اثر دریافت کرده‌ایم و به محض فروش هر اثر، تابلو دیگری از همان هنرمند را جایگزین می‌کنیم.

مظفری درباره قیمت‌گذاری آثار این نمایشگاه هم گفت: در این دوره محدودیت قیمت‌گذاری داشتیم و قیمت‌ها باید بین ۶۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان ارائه می‌شد که این قیمت‌گذاری هم به نفع انجمن هنرمندان نقاش، هم به نفع هنرمند و هم خریداران است چرا که برخی از این آثار در نمایشگاه‌های دیگر حدود ۵ یا ۶ میلیون تومان فروخته می‌شود و این فرصت خوبی است برای علاقه‌مندان به خرید آثار هنری و از سوی دیگر انجمن نقاشان نیز می‌تواند فعالیت‌هایش را با این بودجه‌ای که فراهم می‌شود، آغاز کند.

او با اشاره به تعیین سقف قیمت برای آثار این نمایشگاه و فواید آن توضیح داد: ما باید بتوانیم که آثار هنرمندان را با قیمت واقعی آن به فروش برسانیم اما گاهی لازم است که برای حمایت از انجمن نقاشان نیز نمایشگاه‌هایی را با قیمت‌های کمتر و تعیین شده برپا کنیم و از سوی دیگر مردم عادی نیز بتوانند از آثار هنرمندان خرید کنند همان طور که در این نمایشگاه بسیاری از خریداران ما را مردم عادی تشکیل می‌دهند.

رئیس انجمن نقاشان با بیان این که نمایشگاه سالانه انجمن تا ۲۶ اسفندماه ادامه دارد گفت: بسیاری از خریداران آثاری را انتخاب کرده اند و قرار است طی روزهای آینده مبالغ آن را واریز کنند که امیدواریم این میزان فروش تا ۲۶ اسفندماه که نمایشگاه برپاست همچنان افزایش پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشگاه فروش سالانه آثار اعضای انجمن هنرمندان نقاش تا ۲۶ اسفندماه در گالری‌های خانه هنرمندان ایران ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها