امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69086
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی موضع‌گیری‌های ضد و نقیض مسئولان برگزاری جشنواره شعر فجر و مدیران وزارت ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی موضع‌گیری‌های ضد و نقیض مسئولان برگزاری جشنواره شعر فجر و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص دعوت از یدالله رویایی یکی از شاعران ضد انقلاب به این جشنواره، اخیراً علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد در جمع خبرنگاران این موضوع را صراحتاً تکذیب کرد و گفت: چنین دعوتی از سوی وزارت ارشاد صورت نگرفته است اما در عین حال، عبدالجبار کاکائی دبیر این جشنواره ضمن تأئید خبر دعوت از این شاعر ضد انقلاب گفته است: ما نه تنها وی را دعوت کرده‌ایم بلکه از او خواسته‌ایم صفحه اول گذرنامه خود را برای انجام امور مربوط به ویزا برای ما ارسال کند.

در پی این اظهارات دبیر جشنواره شعر فجر، بخش خبری 20 و 30 اطلاعیه جدید وزارت فرهنگ و ارشاد را در رد این سخنان پخش کرد که در این اطلاعیه آمده است: «برنامه‌ای برای دعوت از فرد مذکور نداشته و این موضوع تکذیب می‌شود. چنانچه فردی در این خصوص اظهارنظر کرده باشد، نظر شخصی وی است و به هیچ عنوان به معنی دعوت از فرد مذکور نیست.»

به گزارش فارس، جشنواره شعر فجر نیز ساعاتی قبل، دعوت از یدالله رویایی شاعر ضدانقلاب را پس گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار