امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69105
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 42
مسعود ثقفی، رئیس روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» به نحوه اسکان فرهنگیان در ایام ...

مسعود ثقفی، رئیس روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» به نحوه اسکان فرهنگیان در ایام نوروز در مراکز اسکان موقت فرهنگیان شهر تهران اشاره کرد، اظهار داشت: 35 مرکز اسکان موقت شامل 370 کلاس با ظرفیت حدود 1800 نفرشب و 14 مرکز اسکان دائم با 230 اتاق و 700 نفرشب ظرفیت در طول ایام نوروز آماده پذیرایی از میهمانان فرهنگی است.

وی با بیان اینکه 25 درصد ظرفیت پذیرش از طریق ثبت نام اینترنتی انجام شده است، افزود: مهلت ثبت‌نام اینترنتی تا 20 اسفند بود و مابقی ثبت‌نام‌ها به صورت مراجعه حضوری به ستاد اسکان در مناطق تهران انجام می‌شود.

ثقفی با بیان اینکه 10 ستاد اسکان در مناطق شهر تهران دایر شده است، ادامه داد: فرهنگیان متقاضی به این ستادها مراجعه می‌کنند و مدارک‌شان را ارائه می‌دهند و برای استفاده از مراکز اسکان برگه دریافت می‌کنند.

وی تصریح کرد: امسال رعایت شأن فرهنگیان در اولویت فعالیت‌ها قرار دارد و به جای افزایش ظرفیت اتاق‌ها، به کرامت فرهنگیان توجه کرده‌ایم.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به این نکته که دوسوم کلاس‌ها از نوع «الف» و یک‌سوم کلاس‌ها نوع «ب» است، بیان داشت: کلاس‌های نوع «الف» امکانات کاملی شامل فرش، کالای خواب، یخچال و تلویزیون دارند و کلاس‌های نوع «ب» تنها فرش و کالای خواب دارند و استفاده از یخچال و تلویزیون، عمومی است.

وی ادامه داد: در بحث اطلاع‌رسانی مراکز اسکان، به صورت بخشنامه به سراسر استان‌ها اعلام کردیم و جزئیات در سایت اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران به آدرس www.Tehranedu.ir منتشر شده است و بنرهایی نیز در مجاورت مناطق آموزش و پرورش، مبادی ورودی شهر و نقاط پرتردد مثل راه‌آهن و مترو قرار دادیم.

ثقفی به دو شماره تلفن برای پاسخگویی به فرهنگیان مسافر اشاره کرد و افزود: شماره تلفن 88986812 در ساعت اداری و شماره تلفن 09102190334 در تمام ساعت شبانه‌روزی پاسخگوی فرهنگیان میهمان در ایام نوروز است.

وی به نظارت بر مراکز اسکان اشاره کرد و اظهار داشت: در طول مدت اسکان نوروزی فرهنگیان، یک تیم 25 نفره از سوی آموزش و پرورش شهر تهران بر نحوه عملکرد مراکز اسکان، نظارت و ارزیابی خواهد داشت.

رئیس روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص قیمت مراکز ستاد اسکان نیز گفت: هزینه کلاس‌های نوع «الف» هر شبی 14 هزار تومان و کلاس‌های نوع «ب» هر شب 10 هزار تومان برای 5 نفر است و بیشتر از 5 نفر، هر نفری در کلاس‌های نوع «الف» 1200 تومان و در کلاس‌های نوع «ب» یک‌هزار تومان اضافه می‌شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها