امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69119
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز جلسه علنی صبح امروز خانه ملت، یک ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز جلسه علنی صبح امروز خانه ملت، یک نشست غیرعلنی کوتاه برای بحث و تبادل نظر درباره لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم برگزار کردند.

برخی از نمایندگان مجلس معتقدند سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم در نظر گرفته نشده است، با توجه به اینکه این لایحه توسط دولت احمدی‌نژاد تقدیم مجلس شده، مسئولان دولت فعلی نسبت به این لایحه ایرادات و انتقاداتی دارند که از نظر نمایندگان این ایرادات باید برطرف شوند.

در جلسه غیرعلنی همچنین برخی از نمایندگان پیشنهاداتی مبنی بر موکول شدن لایحه مذکور به سال آینده را مطرح کردند، اما در نهایت وکلای ملت با این نظر موافقت نکرده و با 57 درصد آرای موافق تصمیم گرفتند طی امروز و فردا در چهار شیفت (دو نوبت صبح و عصر) نسبت به بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم اقدام کنند تا انشاء‌الله پیش از پایان سال جاری رسیدگی به این لایحه به پایان برسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها