امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6912
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «عمرو ابوالعطا» معاون وزیر خارجه و نماینده دائمی مصر در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «عمرو ابوالعطا» معاون وزیر خارجه و نماینده دائمی مصر در اتحادیه عرب گفت که شرکت‌کنندگان در نشست فردا یکشنبه، اوضاع اخیر در قدس و بازداشت اخیر شیخ «محمد حسین» مفتی قدس و یورش‌ صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی را بررسی خواهند کرد. 

ابوالعطا با اشاره به اینکه مصر رئیس شورای وزارتی اتحادیه عرب است، افزود که وی ریاست نشست نمایندگان دائمی را بر عهده خواهد گرفت.

وی تصریح کرد که در این نشست، تجاوزات اسرائیل در قدس را محکوم خواهیم کرد زیرا قدس برای اعراب و مسلمانان از اهمیت خاصی برخوردار است و نباید در مقابل حتی کم‌ترین نقض حرمت مسجدالاقصی سکوت کرد و ما اسرائیل را مسئول کامل حوادثی می‌دانیم که در قدس رخ می‌دهد.

ابوالعطا همچنین اظهار داشت که در این نشست بیانیه‌ای در محکومیت تجاوزات اسرائیل در قدس صادر خواهد شد زیرا نباید در برابر آنچه اسرائیل علیه قدس انجام می‌دهد، سکوت کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها