امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6914
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد زارع در خصوص اعطای وام قرض‌الحسنه عتبات گفت: در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه بین بانک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد زارع در خصوص اعطای وام قرض‌الحسنه عتبات گفت: در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه بین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، مقرر شد به زائرانی که از سوی ستاد به این بانک معرفی می‌شوند، تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ 5 میلیون ریال تعلق بگیرد.

وی ادامه داد: طبق این تفاهم‌نامه، تسهیلات قرض‌الحسنه بدون سود بوده و فقط به دانشجویان اختصاص پیدا می‌کند. زائران دانشجو بعد از قرعه کشی با سپردن چک یا سفته، بدون ضامن کارمند رسمی می‌توانند نسبت به دریافت این وام اقدام کنند.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: از آنجایی که این وام مخصوص دانشجویان است و طبق توافقات انجام شده، اخذ مدرک تحصیلی در گرو پرداخت کامل اقساط این تسهیلات است.

اگر زوجین هر دو دانشجو باشند، می توانند جداگانه وام را دریافت کنند. همچنین اطلاع رسانی در خصوص جزئیات دریافت وام و سایر توافقات صورت گرفته با صندوق رفاه دانشگاه‌ها به زودی از طریق سایت لبیک اعلام می‌شود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها