امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69142
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 94
به مناسبت سومین سالگرد آغاز به کار دفتر « خبرگزاری فارس» در دمشق «انور رجا»، مسئول اطلاع رسانی جبهه خلق برای آزادی فلسطین ...

به مناسبت سومین سالگرد آغاز به کار دفتر « خبرگزاری فارس» در دمشق «انور رجا»، مسئول اطلاع رسانی جبهه خلق برای آزادی فلسطین – فرماندهی کل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به

نقل از خبرگزاری فارس در دمشق از تلاش‌های بی‌وقفه این خبرگزاری در پوشش حوادث جاری در سوریه به طور عام و بحران سوریه و همچنین حوادث اردوگاه‌های آوارگان فلسطینی و شهروندان فلسطینی در سوریه تقدیر و تشکر کرد.

رجا افزود: در زمانی‌که شبکه‌ها و رسانه‌های خون و خونریزی تمام تلاش خود را به کار می‌بردند تا دروغ‌ها و فریب‌های خود را به آوارگان فلسطینی القا کنند، این خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و رسانه‌های مقاومت و سوریه بودند که نقش مهمی را در افشای این ادعاهای دروغین ایفا کردند.

رجا از کادر خبری  خبرگزاری فارس که طی بحران سوریه همواره در بطن حوادث و تحولات جاری در آن بودند و رخ‌دادهای جاری در سوریه را به سریع‌ترین شکل ممکن و با حفظ امانت به افکار عمومی منتقل کردند، تقدیر و تشکر و تاکید کرد که آنها ثابت کردند که قلم بر گلوله پیروز است.

وی افزود: در حالی‌که رسانه‌ها و شبکه‌های خونریز تمام توان و تلاش خود را برای وارونه جلوه دادن حقایق در سوریه تحت عنوان «انقلاب» به کار برده بودند، شفافیت و راست‌گویی رسانه‌هایی همچون خبرگزاری پیروان موعود به نقل خبرگزاری فارس و رسانه‌های سوری و مقاومت به مقابله با این حملات خبیث رسانه‌ای پرداخت و اهداف واقعی آنها را برملا کرد.

رجا تاکید کرد: ما امروز با خاطر داشتن چنین رسانه‌هایی بر خود می‌بالیم و سر خود را با افتخار بالا می‌گیریم و بدون تردید در این بین « خبرگزاری فارس» نوک پیکان انتقال حقایق جاری در سوریه طی بحران حاکم بر این کشور است و این تنها در قبال بحران سوریه قابل مشاهده نیست، بلکه این خبرگزاری همواره در کنار مردم فلسطین و قضیه فلسطینی نیز بوده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار