امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6916
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وین دیزل بازیگر اصلی این مجموعه فیلم که این روزها اخبار مربوط به آن را اطلاع‌رسانی می‌کند، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وین دیزل بازیگر اصلی این مجموعه فیلم که این روزها اخبار مربوط به آن را اطلاع‌رسانی می‌کند، خبر فوق را در اختیار رسانه‌های گروهی گذاشت.

در عین حال، این بازیگر گفت در تاریخ فوق فیلم دیگری به جز «سریع و آتشی 7» به روی پرده سینماها نخواهد رفت و این فیلم رقیبی در جدول گیشه‌ نمایش ندارد.

وین دیزل همچنین اظهار امیدواری کرد که کمپانی‌ها و شرکت‌های فیلم‌سازی، هیچ فیلم دیگری را طی ماه‌های آینده نامزد نمایش در این تاریخ نکنند.

با این وجود، «سریع و آتشی 7» در بین دو فیلم «مالیفشنت» کمپانی والت دیزنی (دوم ژولای) و «مردان ایکس: روزهای آینده گذشته» کمپانی فوکس قرن بیستم (هجدهم ژولای) قرار خواهد گرفت.

هفته قبل اعلام شد جیمز وان فیلم‌ساز آسیایی تبار سینما( سازنده فیلم ترسناک «اره») برای کارگردانی هفتمین قسمت «سریع و آتشی» انتخاب شده است. 

جاستین لین احیا کننده این مجموعه فیلم و سازنده چهار قسمت آخر آن، به دلیل همزمانی تولید فیلم دیگرش با این فیلم، از همکاری با این پروژه کناره گرفت.

کلید فیلم‌برداری «سریع و آتشی 7» ماه آگست در شهر لس‌آنجلس زده می‌شود. این در حالی است که ششمین قسمت فیلم برای 24 ماه مه به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود.

وین دیزل و پل والکر در هفتمین قسمت فیلم هم، در نقش‌های اصلی بازی خواهند کرد. اما هنوز معلوم نیست دواین جانسن که در دو قسمت ششم و پنجم آن بازی کرده، در قسمت هفتم هم حضور خواهد داشت یا خیر.

کمپانی یونیورسال که امر تولید این مجموعه فیلم پرفروش را به عهده دارد، اطلاعاتی درباره خط اصلی قصه هفتم در اختیار رسانه‌های گروهی نگذاشته است.

اخبار تایید نشده حکایت از آن می‌کند که قصه فیلم‌نامه قسمت هفتم «سریع و آتشی» وارد یک سری ماجراجویی جدید شده و در مسیر تازه‌ای می‌افتد.

اما این اخبار هنوز از سوی تهیه‌کنندگان و سازندگان فیلم، تایید یا تکذیب نشده است. وین دیزل هم در ارتباط با این موضوع، صحبتی با خبرنگاران و رسانه‌های گروهی نکرده است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها