امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69182
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به مناسبت سالروز شهادت شهیده راه فلسطین «راشل کوری» قرار بود، مراسم ...

به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به مناسبت سالروز شهادت شهیده راه فلسطین «راشل کوری» قرار بود، مراسم بزرگداشتی صبح امروز در دانشکده الهیات دانشگاه تهران برگزار شود، اما به گفته متولیان برگزاری این مراسم، تنها 10 دقیقه قبل از شروع مراسم، خبر عدم امکان برگزاری این مراسم در دانشگاه توسط مسئولین مربوطه، اعلام شد.

بهانه مدیریت این دانشکده مشکلات اداری عنوان شد؛ این در حالی است که علی رغم هماهنگی و مکاتبات صورت گرفته با دانشکده الهیات دانشگاه تهران و انجام تبلیغات گسترده میدانی، مجازی و حتی وزارت‌خانه‌ها از حدود دو هفته قبل آغاز شده بود.

تعطیلی مراسم پاسداشت شهیده راه فلسطین «راشل کوری» رویدادی بود که سؤالات و ابهامات فراوانی را در کنگره بین‌المللی شهدای جهان اسلام و همچنین فعالان فضای رسانه‎ای متبادر کرد این بهانه‌جویی در حالی است که برنامه پیشین این کنگره با محوریت شهید مصری «سلیمان محمد خاطر» در همین دانشکده با روال اداری مشخص بر پا شد.

دبیرخانه کنگره بین‌المللی شهدای جهان اسلام، رسانه‌های خبری و سایر آزادی طلبان، بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه بین الملل مخصوصاً شهدای راه فلسطین تاکید داشته و این عمل، مانع برگزاری بزرگداشت‌ها و تجلیل از یاد و خاطره آنها نخواهد بود.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها