امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69184
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین EPS پیش‌بینی سود شرکت‌ها به صورت حسابرسی شده و حسابرسی نشده برای سال ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین EPS پیش‌بینی سود شرکت‌ها به صورت حسابرسی شده و حسابرسی نشده برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 93 طی روزهای اخیر منتشر شده که برخی از آنها را مورد بررسی قرار دادیم.

بر اساس این گزارش، طبق  اعلام پیش‌بینی نماد مدیریت پروژه‌های نیروگاهی برای سال آتی 5 درصد کاهش مشاهده می‌شود در  حالی که سال جاری پیش‌بینی سود شرکت طبق آخرین اطلاعات صورت‌های مالی 7 درصد افزایش یافته بود که بدون احتساب افزایش 7 درصدی، سود این شرکت تغییر چندانی نداشته است.

به گزارش فارس، سیمان خزر، سیمان صوفیان، سیمان فارس نیز از گروه شرکت‌های سیمانی طی روزهای اخیر گزارش خود را با تعدیل‌های مثبت و سنگین به بازار اعلام کردند که بدین ترتیب سیمان خزر با افزایش 40 درصدی پیش‌بینی سود خود از 80 تومان و 5 ریال در امسال به 112 تومان و  9 ریال در سال 93 اعلام کرده است.

سیمان فارس نیز پیش‌بینی سود خود را از 614 ریال در سال جاری به 744 ریال یعنی افزایش 21 درصدی در سال 93 در بازار منتشر کرد.

در گروه شرکت‌های سیمانی، سیمان صوفیان نیز با تعدیل سنگین 62 درصدی پیش‌بینی خود را از 591 ریال در سال 92 به 958 ریال به صورت حسابرسی شده در سال 93 اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، شرکت‌های بزرگی همچون ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌گذاری غدیر و هلدینگ دارویی تأمین نیز گزارش‌های خود را به ترتیب به بازار اعلام کردند.

ملی صنایع مس ایران پیش‌بینی خود را با کاهش جزئی حدود 2 درصدی از 504 ریال در سال جاری به 493 ریال در سال 93 اعلام کرده و به دنبال آن سرمایه‌گذاری غدیر برای سال مالی منتهی به 29 آذر ماه 93 پیش‌بینی سود خود را با افزایش حدود یک درصدی از 120 تومان و 8 ریال به 122 تومان افزایش داده است.

هلدینگ دارویی تأمین نیز آخرین پیش‌بینی خود را به صورت حسابرسی نشده برای سال 93 ، 743 ریال اعلام کرد.

در این میان برخی شرکت‌ها در میان نمادهای بازار در ارائه پیش‌بینی‌های سال آینده خود تغییرات بسیار سنگینی داشتند.

نماد چرخش‌گر پیش‌ببینی خود را از 5 ریال به 118 ریال یعنی با افزایش 2522 درصدی و شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی نیز از یک ریال به 31 ریال یعنی با افزایش 3 هزار درصدی به سهامداران خود اعلام کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها