امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69200
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۳
تعداد بازدید: 376
زائرین مناطق عملیاتی جنوب کشور می توانند از طریق "باشگاه خبرنگاران حوزه های مقاومت بسیج" محل سکونت خود گزارش های خود از اردوهای راهیان نور را برای ...

زائرین مناطق عملیاتی جنوب کشور می توانند از طریق "باشگاه خبرنگاران حوزه های مقاومت بسیج" محل سکونت خود گزارش های خود از اردوهای راهیان نور را برای خبرگزاری سپاه تهران ارسال کرده و خبر منتشر شده به نام خود را مشاهده کنند.

به گزارش پیروان موعود به نقل از خبرگزاری بسیج پرس با توجه به آغاز برگزاری اردوهای راهیان نور در روزهای پایانی سال جاری و همچنین آغازین سال نو، قصد داریم تا پوشش خبری سرزمینی مناطق عملیاتی جنوب کشور را به حول و قوه الهی انجام دهیم. از اینرو نحوه همکاری مخاطبین محترمی که عازم کربلای ایران هستند و به هر نحوی می توانند در این امر قدمی بردارند در ادامه شرح داده شده است تا در قالب آن، خروجی منسجمی در زمینه های مختلف خبری و تصویری تهیه و با نام گردآورنده آن در خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ منتشر شود.

علاقه مندان می توانند از طریق "باشگاه خبرنگاران حوزه های مقاومت بسیج" محل سکونت خود برای بارگذاری اخبار خود که شامل گزارش خبری (فیلم برداری)، گزارش تصویری، متون ادبی-احساسی، دلنوشته و مصاحبه های نوشتاری است اقدام کنند.

نحوه تهیه و ارسال اخبار و سوژه های اردوهای راهیان نور را از اینجا دریافت کنید.

برچسب ها:
آخرین اخبار