امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6921
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 165
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات فصل پنجم که صرفا کتاب شعر منتشر می‌کند یکی از پر مخاطب‌ترین غرفه‌ها در نمایشگاه کتاب است. این نشر که با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات فصل پنجم که صرفا کتاب شعر منتشر می‌کند یکی از پر مخاطب‌ترین غرفه‌ها در نمایشگاه کتاب است. این نشر که با 65 کتاب جدید به نمایشگاه کتاب آمده است، ویترینی از مجموعه شعرهای مختلف را همراه خود دار از مجموعه شعرهای شاعران جوان تا شاعرانی که سن و سالی از آنها گذشته است.

از مجموعه شعرهای سپید و نیمایی گرفته تا غزل و قصیده و مثنوی و شعرهایی در قالب‌های کلاسیک. این نشر همچنین در مضمون‌های مختلف هم شعر دارد که معمولا می‌توان مخاطبان را راضی نگه دارد.

در این میان کتاب‌های جدید این انتشارت مانند دیگر ناشران در صدر پرفروش‌ها قرار دارند و کتاب‌های «ن»، «احمد شاه» و «دردانه» از جمله کتاب‌های جدیدی هستند که در این نشر با استقبال خوبی مواجه شده‌اند.

اما در این میان کتاب‌های «طوفان واژه‌ها» و «قبله مایل به تو» با اینکه کتاب‌های جدیدی نیستند اما همچنان در صدر پرفروش‌های این نشر قرار دارند و استقبال از اشعار حمیدرضا برقعی مانند سال گذشته در نمایشگاه کتاب بسیار خوب است.

 همچنین مجموعه شعر «آرامگاه ادبی» اثر محمدرضا طاهری، «مرگ با دست های سردش» سروده بهروز آقاکندی، «منم که می‌گذری» مجموعه شعر مهدی فرجی و «سنگ‌ها از ترس غرق شدن می‌پرند» سروده‌های کیانوش خان محمدی از دیگر کتاب‌های پرفروش این انتشارات هستند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها