امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69214
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سیدمهدی موسوی‌نژاد در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: دغدغه‌های مقام ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سیدمهدی موسوی‌نژاد در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: دغدغه‌های مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید در خصوص ظهور و بروز برخی بی‌مبالاتی‌ها در عرصه‌های فرهنگی کشور چیزی نیست که مسئولان نظام از آن بی‌خبر باشند. ضربه‌های سنگینی که برخی دیدگاه‌های غرب‌زده و بی‌تقوا بر پیکره فرهنگ عمومی و اسلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد آورد هنوز التیام نیافته است.

وی افزود: وضعیت نابهنجار واپسگرایی فرهنگی به بهانه‌های واهی آزادی و دادن آرامش کاذب به جامعه و پاسخ و عذرهای بدتر از گناه برخی تحلیل‌گران غرب‌زده موجبات پررویی بیش از پیش و افزون‌طلبی وامانده‌های فرصت‌طلب داخلی را فراهم می‌آورد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس اظهار داشت: آنچه لازم است تذکر داده شود آن است که شاید تاکتیک مذاکرات تغییر کرده باشد لکن راهبرد هیچگاه تغییر نخواهد کرد. اتفاقات صورت گرفته چند هفته اخیر دهن‌کجی به حیثیت و اقتدار نظام است. دستگاه دیپلماسی کشور باید در قبال تحقیر اقتدار ایران اسلامی و فعل خطای خود پاسخ‌گو باشد و پاسخ قاطعی را به جسارت بان‌کی‌مون بدهد و اجازه میدانداری در عرصه دیپلماتیک را به زیاده‌خواهان غربی ندهند.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: دستگاه دیپلماسی کشور و سیاست‌گذاران آن لازم است از موضع قدرت و با اقتدار در موضع مقابله با استکبار برآمده و مدافع حقوق ملت باشند. واضح است که مسئله هسته‌ای بهانه‌ای بیش نیست و با فرض آنکه با عقب‌نشینی حل شود ده‌ها بهانه دیگر جهت تغییر میدان تهاجم و دشمنی علیه موجودیت جمهوری اسلامی و نفوذ اعتبار و اقتدار نظام منتخب ایران مستنمسک قرار خواهد گرفت.

وی افزود: اقتضای شرایط فعلی ملی منطقه‌ای و جهانی و نیاز امروز کشور و مطالبه رهبری اتخاذ و تدوین معیارها و ضوابط و سیاست‌گذاری و اجرای سیاست‌های اقتصادی جهت تحول اقتصادی کشور از طریق توسعه کمی و کیفی تولید داخل و بسترهای تولید در کشور است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تاکیدات پیاپی رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی مبین آن است که کشور بیش از پیش نیازمند حرکت جهادی مجریان و ناظران حکومت در راستای تبدیل شدن ایران اسلامی به قطب صنعتی اقتصادی منطقه است.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: دولت در حوزه دیپلماسی در جست‌وجوی تحول اقتصادی است لکن باید توجه داشت حرکت به سمت تولید و اتکا به داخل رمز تحول و پیشرفت اقتصادی است.

وی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابی خود در بخش‌های مختلف به ویژه خسارات به جا مانده از سیل دشتستان از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار