امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69226
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکری آیین‌نامه‌ای خطاب به وزیر نیرو اظهار داشت: از وزیر نیرو تقاضای احیا و نجات تالاب‌ها و دریاچه‌های کشورمان به خصوص دریاچه ارومیه را دارم و می‌خواهم تا این موضوع را جدی بگیرد چرا که از دریاچه ارومیه تنها 10 درصد باقی مانده و 90 درصد آن از بین رفته است.

همچنین کمال‌الدین پیرمؤذن نماینده مردم اردبیل در مجلس نیز طی تذکری آیین‌نامه‌ای با استناد به ماده 117 قانون برنامه پنجم توسعه تصریح کرد: طبق این ماده، گسترش پایه‌های مالیاتی باید به‌گونه‌ای باشد تا نسبت مالیات به تولید ناخالص داخلی تا زمان پایان اجرای قانون برنامه به 10 درصد برسد.

وی افزود: با بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم در طی 2 روز، نمی‌توان به این هدف دست یافت چرا که فاصله بین آن چه که هست تا آنچه که باید باشد، بسیار زیاد است.

پیرمؤذن همچنین از هیئت رئیسه خواست تا لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را برای بررسی بیشتر به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع دهند تا بر اساس سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی، این لایحه مورد اصلاح قرار گیرد.

در این جلسه بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در خانه ملت در تذکر دیگری، بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را نیاز به نظرات کارشناسی بیشتر برشمرد و تأکید کرد: از هیئت رئیسه می‌خواهم این لایحه را به کمیسیون ارجاع دهد تا بررسی‌های کارشناسی بیشتری در این زمینه صورت گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها