امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69230
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 26
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره تحریف نامه ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره تحریف نامه حاج‌احمد خمینی درباره نهضت آزادی توسط مؤسسه حفظ آثار امام اظهار داشت: کسانی که حافظ فرمایشات حضرت امام هستند باید همانطور که امام فرموده است پیام‌ها را منتقل کنند چرا که پایه و اساس انقلاب ما و خطی‌مشی آیندگان بر اساس بیانات امام راحل است.

ابراهیمی با تأکید بر اینکه اگر این سخنان دچار تحریف شود خیلی دیگر از مسائل نیز زیر سؤال می‌رود، افزود: ما معتقدیم این امانت متعلق به همه ملت ایران است که باید حفظ شود و مؤسسه حفظ آثار امام نیز امانت‌دار این فرمایشات است.

عضو جامعه روحانیت مبارز بر همین اساس هرگونه تحریف سخنان امام و یادگاران ایشان را خلاف شرع، عقل و عرف دانست و تصریح کرد: حاج‌احمدآقا شخصیتی مستقل داشت و امانت‌دار حضرت امام بود.

وی یادآور شد: تا زمانی که حاج‌ احمد آقا زنده بود کسی قدرش را نمی‌دانست اما وقتی از دنیا رفت مشخص شد ایشان شخصی امین برای حضرت امام بود که امام راحل به او اطمینان کامل داشت،‌از این رو حاج‌احمدآقا امانت‌دار صادقی بود که تحریف سخنانش خیانت به حضرت امام(ره) محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها