امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69242
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
حجت‌الاسلام محمود رجبی قائم مقام موسسه امام خمینی (ره) و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

حجت‌الاسلام محمود رجبی قائم مقام موسسه امام خمینی (ره) و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص تحریف سخنان حاج سید احمد خمینی از سوی موسسه نشر آثار امام (ره) اظهار داشت: برخورد گزینشی با سخنان افراد، تحریف است و اگر فردی که سخنانش  دچار تحریف شده مهم و اثرگذار باشد زشتی این کار بیشتر می‌شود.

رجبی با بیان اینکه کم یا زیاد کردن سخنان یک فرد و عدم برداشت آنچه مدنظر صاحب سخن بوده باعث تحریف صحبت‌های او می‌شود، تصریح کرد: در قرآن نیز چنین رویکردی محکوم شده است و قرآن مجید علمای اهل کتاب را به خاطر این تحریف و تفسیر غلط مورد نکوهش قرار داده است.

عضو جامعه مدرسین با تاکید بر اینکه تحریف سخنان شخصیت‌ها از منظر دینی، منطقی و انسانی هم پذیرفتنی نیست گفت: اگر انتقال سخنان حاج احمدآقا به صورت گزینشی و برخلاف آنچه که مقصود وی بوده، صورت گرفته باشد بدون شک جفا در حق شخص ایشان و به دلیل انتسابش به امام جفا در حق حضرت امام محسوب می‌شود.

وی تاکید کرد: از طرفی دیگر چون شخصیت امام شخصیت انقلاب است، تحریف سخنان یادگار ایشان، نوعی جفا در حق انقلاب هم است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها