امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69243
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کاروان رسانه‌ای متشکل از خبرنگاران داخلی و خارجی که از روز گذشته برای بازدید ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کاروان رسانه‌ای متشکل از خبرنگاران داخلی و خارجی که از روز گذشته برای بازدید از مناطق عملیاتی و زیارتی جنوب کشور عازم خوزستان شده‌اند ظهر امروز(یکشنبه) از مقرّ شهدای هویزه بازدید کردند.

منطقه هویزه در آغاز جنگ تحمیلی از شمال و شرق به محاصره دشمن خارجی درآمد. در این مقرّ عملیاتی و زیارتی که گلزار شهدای هویزه نیز هست غرفه‌هایی چون نقد توافقنامه ژنو، تحلیل سیاسی و غرفه شهدای هسته‌ای به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) تشکیل شده  که محل رجوع گسترده زائران است.

به گزارش فارس، کاروان رسانه‌ای بعد از هویزه عازم منطقه زیارتی و عملیاتی طلائیه شد و از حضور باشکوه کاروان‌های راهیان نور در این منطقه زیارتی بازدید کرد.

منطقه عملیاتی و زیارتی طلائیه در 31/6/59 به اشغال دشمن درآمد و تا پایان جنگ تحمیلی در اختیار دشمن قرار داشت.

عملیات خیبر که با رمز «یا رسول‌الله»‌ از تاریخ 3/12/62 تا 22/12/62 با هدف انهدام سپاه سوم عراق و تصرف جزایر مجنون انجام شد که منجر به آزادی هور  و 140کیلومتر مربع از جزایر مذکور و همچنین 40کیلومتر مربع از خاک طلائیه شد.

خبرنگاران خارجی که از حضور پرشور جوانان در محل شهادت شهدای انقلاب اسلامی حیرت‌زده شده‌اند با زائران درباره جنگ تحمیلی، اهداف انقلاب اسلامی و مسائل مهم منطقه‌ای و بین‌المللی به گفت‌وگو پرداختند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها