امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69244
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 89
حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با  اشاره به ...

حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با  اشاره به انتشار اسناد جدیدی از تحریف اسناد امام راحل در مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره) گفت: این مسئله بسیار مهم و شایان توجه است چرا که مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام راحل باید حافظ آثار ایشان باشد.

وی افزود: در هر جا که اتفاقی درباره منسوبین و یا آثار امام (ره) بیفتد این مؤسسه باید در قبال آن اقدام لازم را به عمل آورد.

این عضو کمیسیون فرهنگی ادامه داد: از این رو باید نسبت به این اتفاق برخورد بسیار محکم و دقیقی صورت بگیرد چرا که تنها در این صورت است که اعتماد مردم به این موسسه باز می‌گردد.

پژمان‌فر گفت:  از سوی دیگر به دلیل حساسیت این مسئله باید این موضوع به طور جدی مورد بررسی قرار گیرد که آیا روند فعلی انتشار آثار حضرت امام حفظ شود و یا انتشار اسناد مربوط به حضرت امام برعهده مؤسسه‌ای بی‌طرف قرار بگیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها