امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6925
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 200
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات همشهری امسال با 90 کتاب جدید و 10 عنوان کتاب ویژه نمایشگاه که در سال 92 منتشر شده بود، به نمایشگاه کتاب ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات همشهری امسال با 90 کتاب جدید و 10 عنوان کتاب ویژه نمایشگاه که در سال 92 منتشر شده بود، به نمایشگاه کتاب آمد.

این انتشارات مجموعه‌ای از کتاب‌ها درباره شاعران و نویسندگان و دانشمندان پرآوازه ایرانی دارد که با نام مجموعه اندیشمندان ایران و اسلام منتشر شده است. از این مجموعه کتاب‌ها تاکنون 38 منتشر شده است و تا زمانی که تعداد کتاب‌های این مجموعه به 50 برسد انتشار این کتاب‌ها ادامه دارد. همچنین در میان این کتاب‌ها جلدهای 1تا 11 این مجموعه به چاپ دوم رسیده‌اند.

اما در میان کتاب‌های پرفروش این نشر در ایام نمایشگاه می‌توان به قصه‌های هزاوه اشاره کرد که به قلم رضا مهدوی هزاوه  نوشته شده است. این کتاب همزمان با روزهای ابتدایی نمایشگاه منتشر شد اما استقبال از آن بسیار خوب بود. مهدوی هزاوه که خود کلاس‌های آموزش داستان نویسی دارد، در این کتاب با قلمی بسیار روان و جذاب به روایت داستان‌های روستای هزاوه پرداخته است. این داستان‌ها هم واقعی و در عین حال در بعضی موارد آمیخته به تخیل و ابزارهای  داستان نویسی راوی هستند.

همچنین «کتاب‌های کفش‌هات را جفت کن» داستان‌های کوتاه ضحی کاظمی، «لحظه‌ای و سخنی دیدار با محمدعلی جمالزاده» و کتاب «بگو آ» که داستان‌هایی از مشاغل مختلف به روایت شاغلان آن مشاغل است از جمله پرفروش‌ترین کتاب‌های این نشر هستند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها