امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69258
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین آزمایشگاه مرجع کشاورزی ارگانیک با همکاری‌ فنی و تکنولوژیکی پژوهشکده کشاورزی سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین آزمایشگاه مرجع کشاورزی ارگانیک با همکاری‌ فنی و تکنولوژیکی پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در پارک فناوری استان کردستان ایجاد می‌شود.

همزمان با بازدید رئیس پارک علم و فناوری کردستان از پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک، زمینه‌های همکاری در خصوص تحقیقات اولویت‌دار بخش کشاورزی برگزاری دوره‌های مشترک، کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی، ارائه مشاوره خدمات به واحدهای مستقر در پارک در زمینه‌های فنی انتقال تجارب تجاری‌سازی، صادرات محصولات دانش‌بنیان و تعریف پروژه‌های مشترک فراهم آمد.

سنجابی، رئیس پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در این زمینه گفت: در این تفاهم‌نامه مشترک همچنین اخذ همکاری و مساعدت لازم درخصوص واگذاری امکانات مورد نیاز برای تجاری‌سازی پروژه‌های پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران فراهم آمد.

وی افزود: پژوهشکده کشاورزی متعهد به بکار‌گیری تمام توان خود برای گسترش علم و فناوری کشاورزی و استفاده از امکانات بالقوه استان و انتقال تجارب تجاری‌سازی و صادرات محصولات تولیدی در واحدهای پارک فناوری استان شد تا در راستای اقتصاد مقاومتی و مساعدت در حفظ امکانات موجود، استفاده از ظرفیت‌های خالی، توسعه ظرفیت‌های جدید، خدمتی هر چند ناچیز به این استان مستعد ولی محروم کشور به‌عمل آورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها