امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6926
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 116
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فراخوان ششمین جشنواره داستان انقلاب از سوی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری منتشر شد. این جشنواره رقابتی ادبی ...

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فراخوان ششمین جشنواره داستان انقلاب از سوی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری منتشر شد.

این جشنواره رقابتی ادبی است که در دو بخش رمان( بزرگسال و کودک) و داستان کوتاه(بزرگسال و کودک) صورت می گیرد و زمان ارسال آثار حداکثر تا تاریخ 15 مهرماه 1392 و و  مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان جشنواره ، بهمن ماه 1392 در نظر گرفته شده است.

بر این اساس جوایز این دوره از جشنواره در بخش رمان بزرگسال برای اثر برگزیده، برتر و تقدیری به ترتیب 100 میلیون ریال، 70 میلیون ریال و 50  میلیون ریال درنظر گرفته شده است و در بخش رمان نوجوان نیز به ترتیب به اثر برگزیده، برتر و تقدیری 50، 40و 30 میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.

جوایز بخش داستان کوتاه بزرگسال و نوجوان 30 ، 20 و 10 میلیون ریال برای آثار برگزیده، برتر و تقدیری تعیین شده است.

همچنین علاقمندان به شرکت در این جشنواره برای کسب اطلاعات و ثبت نام می توانند به وبگاه اینترنتی مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری به آدرس www.artfest.ir مراجعه نمایند.

گفتنی است زنده یاد امیرحسین فردی دبیری هر 5 دوره گذشته این جشنواره را برعهده داشته است و انتشار فراخوان ششمین دوره این جشنواره حاکی از ادامه یافتن این رویداد ادبی به قوت گذشته می باشد. 
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار