امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69261
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مسعود سلطانی فر امروز در مراسم اعلام اقدامات و برنامه های ستاد خدمات سفر برای نوروز سال 93 اظهار داشت: در بخش گردشگری ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مسعود سلطانی فر امروز در مراسم اعلام اقدامات و برنامه های ستاد خدمات سفر برای نوروز سال 93 اظهار داشت: در بخش گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری جدا از مسائل خدمات رسانی به هموطنان، سیاست کلی ما مثبت کردن تراز گردشگری است.

وی افزود: در حال حاضر تراز گردشگری به شدت منفی است بر اساس آمارها تعداد خروجی گردشگر از ایران خیلی بیشتر از ورودی گردشگر است.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: طبق آمارها، تعداد ورودی گردشگر به کشور حدود 4 میلیون و 200 هزار نفر است که شاید بتوان یک میلیون نفر از آنها را واقعا گردشگر دانست.

سلطانی فر افزود: 7 میلیون و 800 هزار نفر خروجی گردشگر داریم که بخش قابل توجهی از آنها گردشگرانی هستند که به مکه و عتبات عالیات سفر می کنند.

وی اظهار امیدواری کرد که بتواند زیرساخت های افزایش گردشگر به ایران را فراهم کند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: امیدواریم در ایام نوروز با هماهنگی هایی که در ستاد خدمات سفرها انجام شده کمترین مشکل را داشته باشیم.

به گزارش فارس، مسعود سلطانی فر، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از نمایشگاه اقدامات اعضای ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر بازدید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها