امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69265
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین زارع صفت در سخنانی با ارائه ی گزارشی مختصر از تمهیدات و اقدامات ستاد متبوعش، بر ضرورت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین زارع صفت در سخنانی با ارائه ی گزارشی مختصر از تمهیدات و اقدامات ستاد متبوعش، بر ضرورت ارائه ی خدمات ویژه به مسافران نوروزی با استفاده از ظرفیت‌های مناطق و بکارگیری نیروهای جوان خانه شهریاران جوان تأکید کرد.

وی کمیته‎های مختلف متشکله در ستاد گردشگری نوروزی شهرداری تهران را عهده دار پیگیری و اجرای خدمات گوناگون فرهنگی – رفاهی – امدادی – حمایتی و ... با هماهنگی و همکاری بخش های مختلف مدیریت شهری ( خدمات شهری ، حمل و نقل و ترافیک و ... ) در ایام نوروز برای مسافرین و گردشگران نوروزی برشمرد.

زارع صفت، گردشگری نوروزی امسال را با مرکز ثقل و محوریت حرم مطهر امام خمینی (ره) و توجه و عنایت خاص به امامزادگان معصوم (ع) و بقاع متبرکه بویژه بارگاه حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) با اهمیت توصیف کرد و برگزاری 20 تور نیم روزه و 5 تور یک روزه را از جمله اقدامات شایان توجه گردشگری نوروزی شهرداری برشمرد.

مدیرعامل سازمان رفاه همچنین پایانه ها، مترو، اتوبوسرانی و ... را از جمله نقاط مورد توجهی دانست که اقدامات زیادی در آن ها به مناسبت نوروز و سال در پیش به انجام رسیده است.  

رئیس ستاد گردشگری نوروزی شهرداری با اشاره به اوجگیری آمد و شدها و سفرهای نوروزی از اواخر هفته ی جاری، برپایی ایستگاه های استقبال و اطلاع رسانی، و کمپ های اسکان را از جمله نقاط و اماکنی دانست که به ارائه ی خدمات فرهنگی– مذهبی– اطلاع رسانی و رفاهی در ایام نوروز خواهند پرداخت.

گفتنی است در نشست مزبور، همچنین نمایندگان معاونت های خدمات شهری و امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری های مناطق به ارائه ی گزارش هایی از اقدامات گردشگری شهرداری های مناطق متبوعشان در روزهای اخیر پرداخته و همکاری های متقابل معاونت های مذکور را در سطح مناطق، در پیشبرد رویکردها و اهداف فرهنگی – اجتماعی مدیریت شهری، شایسته و قابل تحسین توصیف کرده اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها