امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6927
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، گالری ویژه نیمه اول خردادماه سال جاری میزبان مصطفی اسداللهی طراح گرافیک است که قرار است در دومین نشست‌ آزاد «از ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، گالری ویژه نیمه اول خردادماه سال جاری میزبان مصطفی اسداللهی طراح گرافیک است که قرار است در دومین نشست‌ آزاد «از نزدیک» در این گالری حضور یابد.

در این نشست،‌علاوه بر نمایش مجموعه‌ای از آثار این هنرمند در گالری ویژه،‌ او با علاقه‌مندان درباره طراحی گرافیک گفت‌وگو می‌کند و به سؤالاتشان در این زمینه پاسخ خواهد داد.

13 اردیبهشت‌ماه «قباد شیوا» در اولین نشست این گالری با عنوان «از نزدیک» میهمان این گالری بود که در این نشست ابراهیم حقیقی رئیس شورای سیاست‌گذاری و طرح و برنامه مدرسه ویژه، درباره 50 سال فعالیت حرفه‌ای قباد شیوا و جایگاه آثارش در طراحی گرافیک ایران سخن گفت و در ادامه قباد شیوا پاسخ‌گوی حاضران درباره طراحی گرافیک بود.

همچنین 30 اثر از آثار طراحی پوستر و نشانه‌های قباد شیوا  در گالری ویژه به نمایش گذاشته شد.

به گزارش فارس، گالری ویژه در سال جاری میزبان 12 طراح گرافیک خواهد بود که ضمن نمایش آثارشان در این گالری، فضایی را برای گفت وگو درباره طراحی گرافیک معاصر ایران فراهم می‌کند.

«از نزدیک» عنوان این سلسله نشست‌های آزاد است که در هر ماه با دعوت از یک طراح گرافیک برگزار خواهد شد.

 قباد شیوا - مصطفی اسدالهی - مجید عباسی - عباس کیارستمی - فرشید مثقالی - علیرضا مصطفی زاده - ابراهیم حقیقی - آیدین آغداشلو - مرتضی ممیز - مجید بلوچ - ساعد مشکی و مهران زمانی 12 طراح گرافیکی هستند که در این جلسات حضور خواهند یافت.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار