امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69293
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس ولی‌الله شجاع‌پوریان در مراسم رونمایی از پورتال جدید شورای شهر که با حضور احمد مسجد‌جامعی رئیس شورای شهر تهران و اهالی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس ولی‌الله شجاع‌پوریان در مراسم رونمایی از پورتال جدید شورای شهر که با حضور احمد مسجد‌جامعی رئیس شورای شهر تهران و اهالی رسانه عصر امروز در سالن الغدیر شورای شهر برگزار شد با اشاره به ویژگی‌های مسجد‌جامعی رئیس چهارمین دوره شورای شهر تهران اظهار داشت: آقای مسجد‌جامعی رویه اعتدال را پیشه کردند و به همین دلیل مورد مقبولیت عام بوده‌اند و مدیریت خوب وی باعث شده شورای چهارم برخلاف پیش‌بینی بدبینانه برخی، یک شورای فعال و کارشناسی باشد.

وی تصریح کرد: در 6 ماهه گذشته در شورای چهارم تلاش بسیاری شده است که تمامی جلسات بدون وقفه برگزار شود به طوری که هر هفته دو جلسه علنی و عادی و همچنین جلسات فوق‌العاده برگزار شده است.

شجاع‌پوریان خاطرنشان کرد: اتفاق میمون و مبارکی که در شورای چهارم حاصل شده است ارتباط خوب شورا با دولت است که عامل اصلی این ارتباط به آقای مسجد‌جامعی مربوط می‌شود به طوری که در ادوار گذشته رسم نبوده که وزرا و معاون رئیس‌جمهور در جلسات شورا حاضر شوند.

معاون اجرایی و اداری شورای شهر تهران ادامه داد: رویکرد اصلی در این دوره بر مبنای کارهای کارشناسی و تشکیل کمیته‌های تخصصی بوده است به طوری که هم‌اکنون حجم وسیعی از کارشناسان فرهنگی و اجتماعی و متناسب با شهر تهران در کمیته‌ها و کمیسیون‌ها حضور دارند ضمن اینکه جلسات ماهیانه کارشناسی شورای شهر در سال 93 ادامه خواهد داشت.

وی افزود: راه‌اندازی مرکز پژوهش‌های شورای شهر نخستین اقدام شورا در سال آینده خواهد بود که ریاست این مرکز پژوهشی را آقای مسجد‌جامعی انتخاب خواهند کرد ضمن اینکه فعالیت مرکز پژوهش‌های شورا همانند مرکز پژوهش‌های مجلس خواهد بود.

شجاع‌پوریان تصریح کرد: تعامل خوب با مجلس یکی دیگر از نکات برجسته شورای چهارم محسوب می‌شود که در این 6 ماهه 5 کمیسیون مشترک بین نمایندگان مردم تهران در مجلس و اعضای شورای شهر برگزار شده است ضمن اینکه این جلسات در سال آینده پرقدرت تشکیل خواهد شد.

معاون اجرایی و اداری شورای شهر تهران تشکیل چارت اداری شورای شهر را یکی دیگر از برنامه‌های آتی این سازمان شهری در سال آینده عنوان کرد و گفت: با تشکیل این چارت اداری بسیاری از برنامه‌های شورا نظام‌مند خواهد شد و این چارت الگویی برای سایر شوراها در شهرها و شهرستان‌ها خواهد بود.

شجاع‌پوریان با اشاره به طرح جدید تهران‌گردی از سوی رئیس شورای شهر تهران گفت: اگرچه این کار بسیار سخت و سنگین است اما مجموعه نفیسی تحت عنوان تاریخ تهران تهیه خواهد شد به طوری که تهران‌گردی آقای مسجد‌جامعی بازتاب گسترده‌ای را در چند ماهه گذشته در رسانه‌ها داشته است.

وی افزود: شورای چهارم به لطف الهی و در فضای کارشناسی و مباحث علمی تعامل خوبی را با دولت، مدیریت شهری و مجلس داشته است که اقدامات انجام شده در چند ماهه گذشته و بخصوص تعامل و همکاری شورای چهارم با دولت و مجلس منجر شد.

به گزارش فارس در ادامه پورتال جدید شورای چهارم رونمایی شد به طوری که پورتال جدید دارای بخش‌های مختلفی از جمله عکس، فیلم، سامانه پیامک، بولتن روزانه به صورت الکترونیک، نشریه شورا به صورت الکترونیک است.

پورتال جدید شورای شهر و امکانات دیگری از جمله بخش مصوبات شورای چهارم، اخبار ویژه کمیته‌ها و کمیسیون‌های تخصصی شورا و ... است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها