امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69299
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین روزهای زمستان در حال سپری شدن است و تا آغاز سال جدید، تنها چند روز باقی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین روزهای زمستان در حال سپری شدن است و تا آغاز سال جدید، تنها چند روز باقی مانده است.

از چند هفته پیش، مسئولان آموزش و پرورش طی گفت‌وگوهای متعددی با رسانه‌ها عنوان کردند که مدارس تا روز 28 اسفند دایر است و دانش‌آموزان نیز ملزم به حضور در مدارس هستند.

اما انگار در برخی مدارس، این نکته رعایت نمی‌شود و الزامی برای حضور دانش‌آموزان در این روزهای پایانی سال در مدرسه نیست.

یکی از دانش‌آموزان پایه پنجم شهرستان‌های استان تهران به خبرنگار فارس گفت: «معلم کلاسمان گفته است که این هفته مدرسه دایر است اما درس نمی‌دهد به همین دلیل هر کسی که دوست دارد، می‌تواند به مدرسه بیاید».

یک دانش‌آموز دبستانی دیگری هم گفت: «مدرسه ما تا روز دوشنبه دایر است و بعد از آن تعطیل می‌شود»؛ والدین این دانش‌آموز نیز گفته فرزندشان را تأیید کردند.

افسانه مسجل، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با تأکید بر اینکه مدارس باید تا روز ۲۸ اسفند دایر باشد، اظهار داشت: در صورتی که مدارس زودتر از زمان اعلام شده، تعطیل کنند، برخورد می‌شود و اگر مواردی را می‌شناسید، اطلاع دهید تا پیگیری کنیم.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها