امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69309
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  این اتفاق با برگزاری مراسم تکریم حسین مرادی شهردار سابق منطقه و معارفه ابوالقاسم مولایی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  این اتفاق با برگزاری مراسم تکریم حسین مرادی شهردار سابق منطقه و معارفه ابوالقاسم مولایی در سالن کنفرانس دفتر شهردار منطقه 22 و با حضور دکتر شریفی قائم مقام شهردار و معاون امور مناطق شهرداری تهران، امانی معاون توسعه منابع انسانی و تعدادی از مسئولان شهرداری تهران، معاونان حوزه ها و شهرداران نواحی همچنین روسای ادارات منطقه 22 صورت گرفت و طی آن با تقدیر از زحمات مهندس مرادی شهردار سابق منطقه، حکم شهردار منطقه 22 به آقای مولایی تقدیم شد.

در این مراسم مرادی با ابراز خرسندی از 30 ماه فعالیتش در پست شهردار منطقه و تقدیر از حسن نیت قالیباف شهردار تهران در اعتماد و سپردن این پست به وی، گزارش مبسوطی از فعالیتهای صورت گرفته طی مدت ایفای سمت در منطقه 22 را در زمینه های شهرسازی و عمران، صدور 10 میلیون مترمربع پروانه ساختمانی، بهره برداری از پروژه های بزرگ و فرا منطقه ای چون آبشار تهران، بوستان جوانمردان ایران، دریاچه شهدای خلیج فارس و ... ، احداث بیش از 50 کیلومتر شبکه معابر بین محله ها همچنین توسعه 20 کیلومتر مسیرهای دوچرخه، توسعه حدود 500 هکتاری فضای سبز، بهره برداری از درمانگاه صحرایی، آغاز فعالیت برای تامین شبکه آب و فاضلاب و .... برای حاضران ارائه و از همکارانش در منطقه 22 تشکر کرد.

شهردار جدید منطقه 22 نیز در بخشی از این جلسه با تشکر از مرادی شهردار پیشین منطقه در خصوص هدایت منطقه ای با این وسعت در تامین زیرساختها، خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم با تلاش همه همکاران مان در منطقه، نگاهها و تدابیر دکتر قالیباف شهردار تهران را در زمینه جهادی بودن و جهادی کار کردن، بیش از پیش محقق کنیم، این تلاش در نهایت به رضایت و رفاه شهروندان منطقه منجر شود و رضایت شهروندان از عملکرد شهرداری نیز رضایت مقام معظم رهبری را بدنبال داشته باشد. تمامی اهداف و خط مشی های ما طی فعالیت، خط مشی مدیریت شهری و شهردار  تهران خواهد بود.

 شریفی قائم مقام شهردار تهران و معاون امور مناطق نیز در جلسه تکریم و معارفه شهردار منطقه 22 با قدردانی از تلاش و پشتکار حسین مرادی در مدت فعالیت در شهرداری منطقه 22 در زمینه تامین شرایط رفاه شهروندان این محدوده از پایتخت، در معرفی آقای مولایی شهردار جدید منطقه گفت: وی نیرویی مومن، متدین، متعهد، توانمند و ارزشی است که ادامه دهنده فعالیت های عمرانی و خوب در منطقه 22 خواهند بود.

وی در ادامه بر ادامه و پیگیری چند نکته بعنوان موضوعات مهم در شهرداری منطقه 22 تاکید کرد و گفت: توجه بیش از پیش به مسائل و برنامه های اجتماعی باید در اولویت قرار بگیرد. فعالیتها در این زمینه باید به روز باشد و توسعه پیدا کند و ارائه فعالیتها در خصوص ترویج فرهنگ نماز و قرآن بسیار ضروری است زیرا هر قدر در زمینه توسعه مساجد و اماکن فرهنگی فعال باشیم، تا در کنارش برنامه فرهنگی و اجتماعی ارائه نشود، اقدام چندانی صورت نداده ایم.

ارائه توصیه هایی در خصوص توجه ویژه به فعالیتهای عمرانی بویژه توسعه فضای سبز در دامنه البرز که از تاکیدات مقام معظم رهبری نیز هست، توجه بیش از پیش به نگهداشت و توسعه بوستان جنگلی چیتگر بعنوانی یکی از تنفس‌گاههای شهر تهران و جلوگیری از ساخت و ساز در آن، اهمیت بیش از پیش به بحث مشارکت و سرمایه گذاری در عمران و آبادانی منطقه، توسعه معابر بویژه دسترسیهای محلی، تامین هر چه بهتر روشنایی معابر، بوستانها و ...، تکمیل بخش شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس همچنین بروزرسانی بحث نگهداشت در حوزه های فنی و عمرانی، امور شهری، حمل و نقل و ترافیک و ... و توجه به کیفیت و سلامت حین انجام کار از جمله تاکیدات شریفی در مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه 22 بود.

در پایان این برنامه ضمن اهدای لوح تقدیر به حسین مرادی شهردار پیشین منطقه، ابوالقاسم مولایی حکم شهرداری منطقه 22 را از معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران دریافت کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها