امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6931
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرنگار کتاب وادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پرونده بیست‌وششمین دوره نمایشگاه کتاب رسما بسته شده و اهالی نشر بعد از ...

به گزارش خبرنگار کتاب وادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پرونده بیست‌وششمین دوره نمایشگاه کتاب رسما بسته شده و اهالی نشر بعد از حضور در آوردگاه فرهنگی کتاب باید یکسال دیگر برای برپایی آن انتظار بکشند.

پرونده نمایشگاه بیست و ششم کتاب در حالی به اتمام رسید که سایه گرانی کتاب و مسائل اقتصادی کاملا بر آن سایه انداخته بود و از ناشر و بازدیدکننده از آن گله می‌کردند.

این نمایشگاه در حالی به کار به خود پایان داد که در ساعات انتهایی برگزاری خود همچنان پذیرای علاقه‌مندان به کتاب بود و برخی ناشران نیز با اعلام تخفیف‌های بالای ده درصد درصد جذب بازدیدکنندگان دقیقه نودی بودند. البته حضور جمعیت مشتاق نیز نشان می داد که آنها نیز با این ترفند آشنا هستند و در این شرایط اقتصادی از فرصت ارزان‌تر خریدن کتاب استفاده کردند.

مراسم اختتامیه بیست و ششمین دوره نمایشگاه کتاب تهران صبح امروز بدون حضور مقامات ارشد دولتی و تنها با حضور سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و طی آن ناشران برگزیده و شایسته تقدیر نمایشگاه کتاب معرفی شدند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها