امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69311
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سید‌تقی نوربخش ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان اظهار داشت: 40 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سید‌تقی نوربخش ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان اظهار داشت: 40 درصد مردم استان کرمان معادل یک میلیون و 200 هزار نفر زیر پوشش بیمه‌های اجتماعی درمان و مستمری هستند.

وی با اشاره به فعالیت 26 شعبه و 16 مرکز درمانی تامین اجتماعی در استان کرمان ابراز داشت: سه بیمارستان و 650 تخت بیمارستانی در استان کرمان وجود دارد که با بهره‌برداری بیمارستان جدید آیت‌الله کاشانی تعداد تخت‌های بستری به 750 تخت می‌رسد.

رئیس سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد: در حال حاضر بیش از 38 میلیون نفر در کشور زیر پوشش بیمه‌های تامین اجتماعی هستند.

وی بیان داشت: طی چند سال اخیر سازمان تامین اجتماعی‌ دستخوش تحولاتی بوده که در دولت یازدهم ثباتی در سازمان به وجود آمده و از حاشیه و مسائل حاشیه‌ای خارج شده است.

نوربخش افزود: سال جاری با وجود تمام مشکلات، سازمان تامین اجتماعی 50 هزار کارگر ساختمانی را زیر پوشش خود قرار داد و بسیاری از داروها که در گذشته هزینه‌های زیادی برای مردم داشت، زیر پوشش قرار گرفت.

وی رسالت سازمان تامین اجتماعی را رسالتی جهادی و مهم ارزیابی کرد و گفت: ایجاد امنیت اجتماعی و امنیت ملی از وظایف این سازمان است.

نوربخش تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی از منابع خود درآمدزایی می‌کند و از بودجه دولت استفاده نمی‌کند.
انتهای پیام/80017/ل30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها