امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69317
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: سیاست‌های فرهنگی اقتصاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: سیاست‌های فرهنگی اقتصاد مقاومتی مورد تصویب قرار گرفت و شورای فرهنگ عمومی این سیاست‌ها را به وزارتخانه‌های مختلف ابلاغ می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: ما نیز در وزارت آموزش و پرورش به جهت اینکه فعالیت‌های‌مان جنس فرهنگی دارد، سیاست‌هایی که مبتنی بر گفتمان‌سازی و فرهنگ سازی است را دنبال می‌کنیم.

کفاش اضافه کرد: اصلی‌ترین کار در وزارت آموزش و پرورش گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی است و تلاش می‌شود فرمایشات مقام معظم رهبری را به فرهنگ و گفتمان در بین دانش‌آموزان و فرهنگیان تبدیل کنیم و به شکل‌های مختلف و در قالب‌های انشاء و سرود، این گفتمان را در مدارس نهادینه سازیم.

وی یادآور شد: طی جلسه‌ای که با وزیر آموزش و پرورش در شورای معاونین داشتیم، وی نیز تأکید داشت تا بند بند فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی که مربوط به آموزش و پرورش است، استخراج شود و بخش‌هایی که جنبه فرهنگ سازی و آموزش دارد بین معاونت‌های مختلف تقسیم شود و پس از ابلاغ سیاست‌ها توسط شورای عالی فرهنگ عمومی، کار خود را در خصوص فرهنگ سازی بین دانش‌آموزان و فرهنگیان آغاز خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها