امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69320
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، عصر امروز با تلاش تیم سلامت مرکز بهداشتی درمانی دیشموک، جان مادر بارداری در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، عصر امروز با تلاش تیم سلامت مرکز بهداشتی درمانی دیشموک، جان مادر بارداری در روستای چندار واقع در 6 کیلومتری بخش دیشموک از توابع کهگیلویه نجات یافته و به مرکز شبانه‌روزی درجه یک سلامت شهر دیشموک انتقال داده شد.

دکتر عبدالحسین موسویان‌زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی تماس تلفنی بهورز روستای "چندار" و درخواست کمک فوری با توجه به شرایط خاص مادر باردار و نیاز به انتقال فوری وی به مرکز بهداشتی درمانی موضوع از طریق شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه پیگیری و اقدامات لازم صورت گرفت.

رئیس مرکز بهداشت و درمان کهگیلویه تصریح کرد: از آنجا که امکان ارتباط راه زمینی به دلیل بارش برف شدید وجود نداشت، تلاش برای نجات جان مادر باردار آغاز شد.

موسویان‌زاده با بیان اینکه بارش شدید برف و وضعیت نامناسب راه ارتباطی دیشموک به روستای چندار، امکان حرکت خودرو، با مشکل جدی مواجه شده بود، افزود: با همکاری مردم و در اختیار گذاشتن یک دستگاه تراکتور جهت تسطیح مسیر و اعزام تیم درمانی متشکل از ماما و مسئول مرکز به منطقه اعزام شدند.

این مسئول خاطرنشان کرد: تیم اعزامی به همراه تجهیزات درمانی مورد نیاز وارد منطقه شده و سپس به سمت دیشموک حرکت کردند که با توجه به شرایط خاص مادر باردار، در مسیر چندار به دیشموک، زن باردار با اقدامات فوری و لازم پزشکی در تریلی تراکتور وضع حمل کرده و سپس به مرکز بهداشتی و درمانی دیشموک انتقال داده شد.

به گفته موسویان‌زاده پس از تلاش تیم درمانی، سومین فرزند مادر جوان سالم چشم به جهان گشود و حال عمومی مادر و فرزند رضایت بخش اعلام شده است.

انتهای پیام/82016/ط20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار