امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69348
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، عبدالرحیم وردک امروز (یکشنبه) با برگزاری نشستی خبری بطور رسمی انصراف خود از ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، عبدالرحیم وردک امروز (یکشنبه) با برگزاری نشستی خبری بطور رسمی انصراف خود از ادامه رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری افغانستان را اعلام کرد.

وی دلیل انصراف خود را از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری افغانستان بیان نکرد، اما تأکید کرد که رقابت‎های انتخاباتی وی از آغاز کمرنگ بوده است.

وردک تاکنون از هیچ کاندیدایی اعلام حمایت نکرده است.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری افغانستان همچنین از معاونان و هوادارانش  که در بیش از یک ماه گذشته با وی همکاری کرده‌اند؛ سپاسگذاری کرد.

وی تأکید کرد که تا آخر عمرش در خدمت ملت و دولت افغانستان خواهد بود.

عبدالرحیم وردک در حالی از ادامه رقابت‌های انتخاباتی کنار رفته است که بر اساس برخی از گزارش‎ها وی بدنبال حمایت از کاندیداتوری «زلمی رسول» دیگر کاندید ریاست جمهوری افغانستان انصراف داده است.

با این حال، یکی از شخصیت‎های نزدیک به «سیدحسین انوری» معاون دوم وردک که نخواست نامش فاش شود، به خبرنگار فارس گفت که وی در آینده نزدیک از کاندیداتوری زلمی رسول اعلام حمایت خواهد کرد.

بر اساس تقویم از پیش تعیین شده کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان این روند ملی در 16 فروردین سال برگزار خواهد شد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها