امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69356
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «عبدالرئوف احمدی»، سخنگوی پلیس ولایت «هرات» در غرب افغانستان در گفت‎وگو با ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «عبدالرئوف احمدی»، سخنگوی پلیس ولایت «هرات» در غرب افغانستان در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که نیروهای امنیتی افغان یک بمب کارگذاشته شده در ستاد انتخاباتی «عبدالله عبدالله» کاندیدای ریاست جمهوری افغانستان را خنثی کردند.

«ناصر خاضع»، رئیس ستاد انتخاباتی عبدالله عبدالله در غرب افغانستان با ابراز نگرانی از ناامنی‌ها از دولت این کشور خواسته است که  در تامین امنیت ستادهای انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری و شورای‎های ولایتی توجه جدی داشته باشد.

این در حالی است که اعضای ستاد انتخاباتی عبدالله عبدالله بیشترین تلفات را در غرب افغانستان بویژه در ولایت هرات داشته است.

کشته شدن 9 نفر در سانحه رانندگی در غرب افغانستان

«عبدالرئوف احمدی»، سخنگوی پلیس ولایت «هرات» در غرب افغانستان در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که  برخورد 2 خودرو در این ولایت 9  کشته برجای گذاشته است.

به گفته احمدی، این سانحه از در نتیجه بی‌احتیاطی راننده خودروی باربری بوده است.

این درحالی است که روزی گذشته نیز در سانحه رانندگی در ولایت غزنی در جنوب افغانستان یک نفر کشته و 20 نفر دیگر زخمی شدند.

کشته و زخمی شدن 5 نفر بر اثر ریزش سقف منزل در شمال افغانستان

«احمدجاوید بشارت»، سخنگوی پلیس ولایت «بغلان» در شمال افغانستان در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت: بر بر اثر ریزیش سقف منزل مسکونی در محله «حمام نساجی» شهر «پلخمری» مرکز این ولایت، 2 زن کشته و 3 عضو یک خانواده دیگر زخمی شدند.

کشته شدن 2 نفر در در گیری 2 گروه غیر مسئول در غرب افغانستان

«سیدانور اعلا رحمتی»، والی ولایت «غور» در غرب افغانستان در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که بر اثر درگیری افراد مسلح غیرمسئول در شهر «چغچران» مرکز ولایت غور 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر زخمی شدند.

کشته شدن یک شبه‎نظامی طالبان در جنوب افغانستان

دفتر مطبوعاتی وزارت کشور افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد که در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی افغان در ولایت «زابل» و «پکتیا» یک شبه‌‎نظامی طالبان کشته شده است.

براساس این اطلاعیه، 14 حلقه مین و مقداری مواد منفجره از ولایت‎های «فراه»، «قندهار»، «ارزگان»، «خوست» و «پکتیکا» نیز بدست نیروهای امنیتی افغان افتاده است.

حمله نافرجام در شرق افغانستان

دفترمطبوعاتی والی ولایت «ننگرهار» در شرق افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد که نیروهای امنیتی افغان شش موشک آماده پرتاب به شهر «جلال آباد» را کشف و خنثی کردند.

گفته می شود که این موشک‎ها به هدف ضربه به مواضع نیروهای امنیتی افغان آماده پرتاب بوده است.

دستگیری 3 آدم‎ربا در شمال افغانستان

«سیدسرور حسینی»، سخنگوی پلیس ولایت «قندوز» در شمال افغانستان در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که نیروهای امنیتی افغان، 3 آدم‌ربا را در این ولایت دستگیر کردند.

به گفته حسینی، این افراد به اتهام آدم‌ربایی 3 نفر از شهروندان منطقه «امام صاحب» متهم بودند که از سوی نیروهای امنیتی افغان بازداشت شدند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار