امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69359
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری سوریه (سانا)، «فیصل المقداد» معاون وزیر خارجه سوریه در دیدار با «سیگرید کاگ» رئیس هیئت مشترک سازمان ملل و سازمان خلع ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری سوریه (سانا)، «فیصل المقداد» معاون وزیر خارجه سوریه در دیدار با «سیگرید کاگ» رئیس هیئت مشترک سازمان ملل و سازمان خلع سلاح‌ شیمیایی در امور سوریه و هیئت همراه وی درباره پیشرفت مهمی که دمشق در اجرای تعهداتش محقق کرد و همچنین راه‌های تداوم همکاری‌های سازنده بین دو طرف بحث و گفت‌وگو کرد.

معاون وزیر خارجه سوریه تاکید کرد که سوریه در اجرای تعهدات مربوط به این پرونده (سلاح شیمیایی) پایبند است. این امر در حالی است که این کشور با شرایط سختی دست و پنجه نرم می‌کند.

وی با اشاره به تلاش برخی از کشورها برای سیاسی کردن این پرونده، افزود: برخی از کشورها با وجود همکاری و هماهنگی دمشق با هیئت مشترک سازمان ملل و سازمان خلع سلاح‌ شیمیایی در امور سوریه سعی در سیاسی کردن این پرونده دارند.

کاگ نیز در این دیدار همکاری دمشق با هیئت مشترک سازمان ملل و سازمان خلع سلاح‌ شیمیایی و اجرای تعهداتش را ستود و تاکید کرد که نهادهای بین‌المللی پیشرفت‌های به دست آمده در این زمینه را می‌ستایند.

وی در ادامه از آمادگی خود برای تلاش به منظور از بین برداشتن مشکلات و تقویت همکاری‌ها با سوریه به منظور تحقق هدف مشترک سخن گفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها