امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69383
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 69
«طالب ابراهیم»، تحلیلگر امور استراتژیک سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق ضمن تبریک سومین سالگرد ...

«طالب ابراهیم»، تحلیلگر امور استراتژیک سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق ضمن تبریک سومین سالگرد افتتاح دفتر «خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق» از نقش این خبرگزاری در رساندن صدای حق و حقیقت به جهان به ویژه در خصوص حوادث جاری در بحران سوریه که به شدت از سوی رسانه‌های غربی و برخی از رسانه‌های عربی مورد تحریف قرار می‌گرفت، تقدیر کرد.

ابراهیم بر اهمیت رسانه‌های حرفه‌ای و صادق آن هم در دوره‌ای که شاهد تحولات سریع و مختلف در تمام سطوح در منطقه از سوریه و عراق و لبنان و کشورهای حاشیه خلیج فارس تا ونزوئلا و کوبا و سرانجام اوکراین هستیم، در انتقال اخبار واقعی و حقیقی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها همچنان سلاح تاثیرگذاری هستند که اهمیت آنها کمتر از گلوله مورد استفاده در جنگ‌ها نیست، گفت: با این حال باید توجه داشت که از رسانه‌ها برای احیای انسانیت استفاده شود و اگر رسانه و قلم در راهی غیر از این مورد استفاده قرار گیرند، بدون تردید کشنده خواهند بود، چون این دو زبان عقل و اندیشه و تفکر هستند و هرکس از سلاح عقل و اندیشه به درستی استفاده نکند، این سلاح به سلاحی کشنده تبدیل خواهد شد.

این تحلیلگر امور استراتژیک سوری خاطر نشان کرد: کسانی که سلاح رسانه را برای قتل و کشتار ملل و وارونه جلوه دادن حقایق استفاده کنند، بدانند که روزی این سلاح علیه آنها مورد استفاده قرار خواهد گرفت، به ویژه رسانه‌ها و شبکه‌هایی مانند العربیه که در برافروختن آتش جنگ و قتل و کشتار در سوریه دستی عیان داشتند.

وی با بیان اینکه صدای حق وحقیقت هرگز خاموش نخواهد شد و این رسانه‌ها هم اکنون به خوبی می‌دانند که عرصه میدانی و رسانه‌ای را هر دو باخته‌اند، تاکید کرد که خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یکی از رسانه‌هایی بود که صدای حقیقت را به گوش جهانیان رساند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها