امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69396
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 140 کرسی تلاوت در ایام نوروز در حرم «امام‌رضا(ع)» با حضور قاریان ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 140 کرسی تلاوت در ایام نوروز در حرم «امام‌رضا(ع)» با حضور قاریان ممتاز و بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.

«محمد لسانی» رئیس اداره قرآن و حدیث آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری 140 محفل انس با قرآن، همزمان با ایام فاطمیه خبر داد و گفت: این محافل همزمان با ایام فاطمیه و با برگزاری مراسمی در صحن جمهوری اسلامی آغاز شد و تا روز 15 فروردین‌ماه 1393 ادامه دارد.

برگزاری 200 نشست تخصصی با موضوع تدبر در قرآن

وی با اشاره به برگزاری بیش از 200 نشست در ایام نوروز گفت: در این ایام بیش از 200 نشست با موضوع تدبر در قرآن پیش‌بینی شده که ویژه زائران امام هشتم برگزار می‌شود.

آغاز برنامه‌های قرآنی حرم از اذان صبح به افق مشهد

لسانی از آغاز برنامه‌های قرآنی حرم مطهر «امام‌رضا(ع)» همزمان با اذان صبح به افق مشهد خبر داد و در این خصوص اظهار داشت: برنامه‌های قرآنی حرم مطهر با اجرای زنده تلاوت اذانگاهی صبح به افق مشهد آغاز می‌شود و پس از آن برنامه ترتیل نیم جزء قرآن به همراه سخنرانی با موضوع تبیین آیات قرآن و مداحی در رواق «امام‌خمینی(ره)» برگزار خواهد شد.

اهدای گلهای ضریح مطهر امام رئوف به عاشقان حضرت

رئیس دارالقرآن حرم مطهر «امام‌رضا(ع)» از برگزاری برنامه ترتیل‌خوانی در رواق غدیر خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های ویژه حرم مطهر، ترتیل‌خوانی قرآن در رواق غدیر است که در این برنامه گل‌های روی ضریح نورانی امام هشتم که هر روز تعویض می‌شود در بین زائران و عاشقان امام هشتم توزیع خواهد شد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه زائران

لسانی در خصوص دیگر برنامه‌های قرآنی حرم «امام‌رضا(ع)» گفت: یکی دیگر از برنامه‌های قرآنی حرم مطهر برگزاری کارگاه‌های آموزشی است که با موضوعات هنری، پرسش و پاسخ و حفظ قرآن کریم ویژه زائران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها