امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69403
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 109
محمد عرب کارگردان فیلم سینمایی «آتش و قداره» در گفتگو با خبرنگار سینمایی فارس، از تغییر تهیه‌کننده این فیلم سینمایی خبر داد و گفت: درخواست پروانه ...

محمد عرب کارگردان فیلم سینمایی «آتش و قداره» در گفتگو با خبرنگار سینمایی فارس، از تغییر تهیه‌کننده این فیلم سینمایی خبر داد و گفت: درخواست پروانه ساخت جدید به شورای پروانه ساخت ارائه شد و پروانه ساخت جدید این فیلم به تهیه‌کنندگی یدالله صمدی صادر شده است.

این کارگردان سینما درباره دلیل قطع همکاری با محمد رضا محمدی تهیه کننده پیشین این فیلم گفت: محمدرضا محمدی پروژه دیگری را در برنامه کاری داشت به همین دلیل بنا شد تا تهیه کننده کار تغییر کند.

وی درباره روند فنی این فیلم اظهار داشت: در حال حاضر پیش تولید به آرامی جلو می‌رود و در حال انتخاب عوامل هستیم، از سویی دیگر همزمان در انتظار حمایت بنیاد سینمایی فارابی از این فیلم هستیم.

کارگردان فیلم‌های «یک الف ناقابل» و «قند تلخ» ادامه داد: این پروژه به دلیل سیر تاریخی پیش تولید سنگینی دارد که حدود 2 ماه به طول می‌انجامد، به نظرم اوایل خرداد زمان مناسبی است که بتوانیم فیلمبرداری را آغاز کنیم.

گفتنی است از عوامل این فیلم تاکنون، حسن پویا به عنوان مدیر فیلمبرداری، محمد صادق آذین مدیر تولید و ساتیار امام به عنوان عکاس مشخص شده اند و احتمال حضور پرویز پرستویی نیز در این فیلم وجود دارد.

فیلمنامه «آتش و قداره»  توسط  منصور براهیمی نوشته شده است این فیلمنامه به آئین عیاری و جوانمردی اشاره دارد و موضوعات اجتماعی و تاریخی  حدودا صد سال پیش را به تصویر می کشد. و فیلمبرداری آن در شهرک سینمایی انجام می‌شود.
انتهای پیام /
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها