امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69412
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،پروژه مستند «آیین هم‌آوایی» با تمرکز بر مداحی‌های بومی و سنتی در مناطق مختلف ایران و با به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،پروژه مستند «آیین هم‌آوایی» با تمرکز بر مداحی‌های بومی و سنتی در مناطق مختلف ایران و با به تصویر کشیدن‌ آیین‌های مرتبط با ایام محرم که امروزه در بین مردم کمرنگ شده است، در ماه محرم سال 92 کلید خورد.

مجموعه مستند فوق در10 استانِ ایران که از اهمیت ویژه‌ای در برپایی آیین‌ها و مداحی در دهه محرم برخوردارند؛ با کارگردانی مستند سازان مطرح و جوان سینمای ایران در مراحل پایانی و فنی به سر می‌برد.
اسامی کارگردانان به شرح زیر است:

فرهاد ورهرام استان بوشهر، خوزستان. مونا زندی حقیقی استان لرستان. مجید برزگر استان تهران. مازیار مشتاق گوهری استان سیستان و بلوچستان. شهروز توکل استان اصفهان. حسن نقاشی استان یزد. مهدی باقری استان گلستان. یونس مقدم ایوندی استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی. بابک بهداد استان گیلان. محسن استاد علی استان خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خراسان رضوی.

تهیه کننده: مونا زندی حقیقی. مشاور پروژه علیرضا شجاع نوری. مشاور اجرایی فرهاد ورهرام. تولید و برنامه ریزی سمانه زندی نژاد.

مجموعه مستند «آیین هم‌آوایی» از تولیدات مؤسسه رسانه‌های تصویری؛ در محرم سال 93 در یک مجموعه 10 قسمتی رونمایی و وارد بازار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها