امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69419
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین همازاده، مسئول واحد فرهنگی اتحادیه بین‌المللی امت واحده گفت: طی دیداری که روز گذشته با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین همازاده، مسئول واحد فرهنگی اتحادیه بین‌المللی امت واحده گفت: طی دیداری که روز گذشته با آقای طالقانی داشتیم ایشان اعلام کردند توقف جنگ و خونریزی و کشتار زنان و کودکان مطالبه تمام انسان‌هاست و ایشان نیز اگر مشکل غیرمترقبه‌ای پیش نیاید روز 20 فروردین ماه به عنوان یکی از اعضای هئیت ایرانی این حرکت عازم دمشق خواهد شد.

گفتنی است جمعی از فعالان بین‌المللی از کشورهای مختلف اواسط ماه آوریل (نیمه دوم فروردین ماه 93) قصد عزیمت به سوریه برای امدادرسانی دارویی و پزشکی به مردم جنگ زده و رنج کشیده این کشور را دارند.

عمده اعضای این حرکت بین‌المللی که با نام «زائران صلح» شناخته می‌شوند به تهران سفر کرده و پس از 3 روز دیدارهای رسمی و عمومی و همچنین برنامه‌های رسانه‌ای عازم دمشق خواهند شد.

بنابر این گزارش این اتحادیه هم‌اکنون کمک‌های مردمی را از طرق مختلف از جمله کمک‌رسانی آنلاین به آدرس (http://unified-ummah.com/payment.php)، از طریق شماره حساب قرض الحسنه 202655270 بانک تجارت شعبه شریعتی ـ بهارشیراز به نام «مجمع جوانان امت واحده» قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت در سراسر کشور و شماره شبای این حساب نیز جهت واریز اینترنتی IR450180000000000202655270 آغاز کرده است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها