امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69431
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراحل تصویربرداری رقابت ورزشی و رسانه ای آقای گزارشگر روز چهارشنبه 21 اسفندماه در سالن آمفی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراحل تصویربرداری رقابت ورزشی و رسانه ای آقای گزارشگر روز چهارشنبه 21 اسفندماه در سالن آمفی تئاتر برج آزادی به پایان رسید.

در این برنامه 102 نفر شرکت کننده در 17 گروه 4 نفره برای کسب عنوان آقای گزارشگر به رقابت می پردازند. اجرای این برنامه را محمدرضا احمدی بر عهده دارد. جواد خیابانی، مزدک میرزایی، هوشنگ نصیرزاده و هادی طباطبایی به عنوان 4 داور اصلی این برنامه را همراهی می کنند و در هر قسمت نیز یکی از گزارشگران فوتبال یا نماینده ای از این رشته ورزشی به عنوان داور مهمان در این برنامه حضور دارند. اسکندر کوتی، عباس بهروان، حمید استیلی، خسرو والی زاده و... از جمله این افراد هستند. همچنین برخی از بازیگران و هنرمندان نیز در آیتمی ویژه از این برنامه گزارشگری فوتبال را تجربه می کنند.

عوامل و دست اندرکاران زیر در تولید این برنامه نقش داشته اند:

کارگردان: معصومه زعیمی نیکو، دستیاران تهیه: حمید آرامون، مهدی سیلانه، مهدی محمدی پور، تصویربرداران: مرتضی داوودی، فرهاد لواسانی، تورج مجد، داوود بازرگانی، منشی صحنه:لورا خالدی، مدیر صحنه: فرهاد فاضلی، سپهر الیاسی، صدابرداران: احمد طاعی، حمیدرضا یارندپور، نورپرداز: مسعود رجبیان، دستیاران نور: فرشید فاضلی، امیر محمدی، مصطفی فرضی و...

برنامه تلویزیونی «آقای گزارشگر» کاری از گروه ورزش این شبکه است که به تهیه کنندگی مهدی محمدی نوروز 93 هر شب ساعت 23.15 دقیقه روی آنتن می‌رود.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها