امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69458
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۹
تعداد بازدید: 111
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جماران با بیان اینکه دوره های اعزام خانوادگی راهیان نور در شمال تهران آغاز شده گفت: در تعطیلات سال جدید یکهزار و 800 نفر در ...

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جماران با بیان اینکه دوره های اعزام خانوادگی راهیان نور در شمال تهران آغاز شده گفت: در تعطیلات سال جدید یکهزار و 800 نفر در غالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

به گزارش پیروان موعود سرهنگ علی سالم روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اعزام کاروان های خانوادگی به مناطق عملیاتی جنوب از 25 اسفند ماه  آغاز و تا 11 فروردین ماه ادامه داردوی با اشاره به اینکه در این دوره از اعزام ها کیفیت برنامه ها در اولویت قرار دارد، گفت: سعی شده است تا با برگزاری برنامه های فرهنگی خانواده ها سفری معنوی داشته و از برنامه های فرهنگی بهره مند شوند.

سالم یادآور شد: مناطق عملیاتی فتح المبین، فکه، طلاییه، یادمان شهدای اروند و یادمان شهدای دزفول از جمله مناطقی است که کاروانیان راهیان نور از آن بازدید می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جماران با اشاره به روز پایداری مردم دزفول گفت: کاروانیان راهیان نور در روز پایداری مردم دزفول از یادمان شهدای دزفول بازدید می کنند.

وی گفت: اعزام کاروان راهیان نور با همکاری شهرداری منطقه یک تهران انجام شده است.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها