امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69459
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 164
برای افزایش کارایی و امنیت فایروال رایانه خود می توانید از این نرم افزار Windows Firewall Control استفاده کنید، برنامه از لحاظ عملکرد و مجوزهای ...

برای افزایش کارایی و امنیت فایروال رایانه خود می توانید از این نرم افزار Windows Firewall Control استفاده کنید، برنامه از لحاظ عملکرد و مجوزهای دسترسی دیوار آتش رایانه شما را متحول می کند.

اولین لایه نظارتی و امنیتی رایانه فایروال یا همان دیوار آتش است، که یکی از برنامه های پیش فرض ویندوز است اما این برنامه از لحاظ عملکرد و مجوزهای دسترسی بسیار ضعیف عمل می کند و گزینه ی مناسبی برای تضمین امنیت رایانه شما نیست. برای افزایش امنیت رایانه خود می توانید این نرم افزار Windows Firewall Control کم حجم را به صورت رایگان بر روی رایانه خود نصب کنید تا عملکرد و چهره دیوار آتش ویندوز حرفه ای شود. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: امکان افزودن دسترسی و برنامه های جدید به فایروال، جستجوی دسترسی های غیر معتبر و حذف آن ها، قابلیت کنترل دسترسی به اینترنت فقط با یک کلیک و ... اشاره کرد. توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزار باید نت فریم ورک رایانه شما نسخه 4 باشد.


ورژن: 4.0.8.4
حجم نرم افزار: 261 کیلوبایت

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها