امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69469
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 35
مهدی محمدنبی، دبیر فدراسیون فوتبال در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اتفاقات اخیر فدراسیون ...

مهدی محمدنبی، دبیر فدراسیون فوتبال در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اتفاقات اخیر فدراسیون فوتبال پاسخگوی سؤالات زیر بود:
 
فارس: نلو وینگادا بامداد امروز برای پیگیری مذاکراتش برای هدایت تیم امید وارد ایران شد. بحث مذاکره با این مربی پرتغالی به کجا رسید؟
 
کمیته فنی فدراسیون فوتبال با او مذاکراتی داشته است، این مربی امروز به تهران آمده و قرار است در خصوص ادامه مذاکرات با این مربی، امروز جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال برگزار شود.

فارس: تا چه اندازه به توافق با وینگادا نزدیک شده‌اید؟

وینگادا از لحاظ فنی مورد تأیید فدراسیون است اما قرار است در مورد برخی بندهای قرارداد وی امروز به صحبت پرداخته تا در نهایت تصمیم گیری‌های لازم در این خصوص انجام شود.

فارس: چند روز پیش برخی رسانه‌ها از احتمال لغو اردوهای تیم ملی در آفریقای جنوبی و اتریش خبر دادند. به عنوان دبیر فدراسیون و سرپرست فدراسیون در این خصوص اظهار نظر می‌کنید؟ به واقع این اردوها لغو خواهد شد؟

در این مورد فقط می‌توانم بگویم با توجه به صحبت‌های یکی دو روز اخیر تصمیم‌گیری بر این شد که این اردوها برگزار شود و به طور حتم تیم ملی برای اردوی آماده‌سازی خود راهی آفریقای جنوبی و اترش خواهد شد.

فارس: آیا از سوی وزارت ورزش برای تأمین اعتبار مالی این اردوها به فدراسیون پولی پرداخت شد؟
در این خصوص صحبتی انجام ندهم بهتر است.

فارس: امروز هم یکی از رسانه‌ها از آغاز مذاکرات فدراسیون با کرانچار خبر داده و از جایگزینی سرمربی سپاهان به جای کی‌روش تا قبل از جام جهانی اخباری را منتشر کردند. واقعا قرار است با کرانچار به برزیل برویم؟

این بحث صحت ندارد و هیچ مذاکره‌‌‌ای با کرانچار انجام نشده است و تیم ملی فوتبال ایران به طور قطع با کی‌روش راهی جام جهانی خواهد شد. حتی ما در صدد هستیم تا قرارداد این مربی پرتغالی را هم بعد از جام جهانی تمدید کنیم.

انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها