امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6949
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۲۹
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کامران باقری لنکرانی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری صبح امروز (یکشنبه) در مراسم ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کامران باقری لنکرانی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری صبح امروز (یکشنبه) در مراسم رونمایی از برنامه دولت یازدهم اظهار داشت: در فضای انتخابات پیش رو حضور با متانت، با اخلاق و با برنامه مورد نیاز است. اما برخی می‌خواهند انتخابات را طور دیگری رقم بزنند اما پایداری توجه به این سه مؤلفه را وظیفه اصلی خود می‌داند.

باقری لنکرانی ادامه داد: ما با آرمانگرایی برنامه خود را به عنوان سند در اختیار هرکس که مسئولیت دولت یازدهم را برعهده گیرد قرار می‌دهیم و این برنامه را به دلیل نگاه علمی و دینی آن یک سند افتخار می‌دانیم.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با اشاره به حضور اساتید حوزه و دانشگاه در این برنامه و توجه آنها به مسائل ساختاری و گلوگاه‌های مهم کشور گفت: لبیک یا امام که بر روی برنامه جبهه پایداری نوشته شده است یک لبیک عملی است.

وی با تأکید بر اینکه ما به دنبال این هستیم که با نگاه دینی و نه نگاه التقاطی مشکلات را حل کنیم، تصریح کرد: نگاه منظومه‌ای و منسجمی در تمام بخش‌های برنامه دولت یازدهم دیده می‌شود و ما نشان خواهیم داد با نگاه مؤمنانه راه حلها و علاج شدنی‌تر است. 

به گزارش فارس در ادامه این برنامه حجت‌الاسلام آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری اظهار داشت: اولین باری است که دوستان ما دست به این کار زدند و رونمایی از برنامه برای دولت کاملاً مبتکرانه است.

وی تأکید کرد: انشالله بتوانیم انتخاباتی خوب و بدون فتنه داشته باشیم تا باعث شادی ولایت شویم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار